Jump to content

Xiaomi Watch S1 Black - płatności, bład 3000, Xiaomi Fitness

Recommended Posts

Cześć, kupiłem dzisiaj smartwatcha Watch S1, pobralem aplikacje Xiaomi Fitness, skonfigurowałe wszystko działa, lecz gdy chce dodać kartę do Xiaomi Pay, wyskakuje błąd 3000

Karta: MasterCard

Bank: PKO BP

Telefon: Xiaomi Note 8 Pro

Dzięki za pomoc z góry.

Edited by Diondelek2

Jak działa to przez curve, dodaje swoją kartę, ale przyjdzie po jakimś czasie mi inna jeszcze, co wtedy?
I czy jak będę miał tą wirtualną karte z curve to mam dodać ją czy swoją?
I jak moge jeszcze spróbować bez curve, chociaz juz konto zalozylem i podłaczyłem swoją karte

Mi wczoraj przyszła karta fizyczna z Curve, ale jej nie aktywowałem. Dalej używam tylko tej wirtualnej, która się wygenerowała podczas rejestracji. 

Jak chcesz dodać kartę z PKO to skontaktuj się z jakąś infolinią serwisową Xiaomi, może Ci coś podpowiedzą więcej.

To jest tak, niby bank ma Xiaomi Pay, ale w praktyce płatność jest pod konkretny smartwatch, ale reklama źródłem handlu. XD

mbank też niby ma Xiaomi Pay, ale z Watch S1 nie chodzi.

Tylko Curve, ale podpinamy kartę nie naszego głównego banku, tak dla bezpieczeństwa.

M...

Edited by mediana

• 3 months later...

Sorry za odkop.

Jak to jest z tym Xiaomi Pay?

Już to poprawili? Bo mi ani karta mBanku ani Aliora nie wchodzi. Błąd 9002 czy cośtam.

Na infolinii cośtam wiedzą, ale proponują przez Curve.

Tylko teraz za podstawową kartę Curve trzeba zapłacić 4.99 eur... A skąd mam wiedzieć czy zadziała, no i tak sceptycznie jestem do tego nastawiony...

Kumplowi mbank pod mi bandem 6 nfc działa... Ale piszecie, że to pod konkretną opaskę... Czyli co, czekać aż naprawią apkę Mi Fitness? Bo tylko ta widzi S1. Czy to bardziej od banku zależy...