Skocz do zawartości

Xiaomi Watch s1 Active - pytania nie tylko.


mediana

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jest niby synchronizacja z Zeep Life, ale nie synchronizuje mi danych z trzech lat, można to jakoś zrobić, żeby wykonać pełną synchronizację ??

2. Wagi Xiaomi nie można podpiąć pod  Mi Fitness czyli mam trzymać apke Zeep life ?????!

3. Można pobrać tarcze poza Mi Fitness (nie znalazłem w Google sklepie, dziwne, Bandy mają trochę tego)?

 

Na szybko z dwóch dni użytkowania.

Z plusów:

- niezła jakość rozmów, zarówno przez głośnik, jak i mikrofon,

- można płacić telefonem bez zabierania ze sobą komórki (jak nie ma banku którego nie macie to Curve i tam podpinacie każdy bank),

- super wyświetlacz

- bdb gps jak na watcha

Z minusów:

- pomiar pulsu w porównaniu do opaski na klatkę, czasami nie nadąża za interwałami serca/treningu (ale mam go dopiero dwa dni więc na razie za mało pomiarów, Mi Bandy 5 i 6 bardzo często się "zawieszały" i pokazywały za niskie pulsy, a interwałów często nie widziały), ale robi to dużo lepiej od Mi Band 6 (dużo mocniejsza dioda doświetlająca)

- słaba aplikacja Mi Fitness, dlaczego nie można podpiąć pod Zeep Life.

 

I trochę słów po testach pulsu.

Pomiar pulsu w porównaniu do opaski na klatkę, niezły, czasami ma problem 2-3 minutowy żeby"zaskoczyć", ale jak na opaskę nieźle podaje puls. (Band 5 czy Band 6 bardzo często źle podawały puls lub nie zauważały treningu i  np. 150 średni puls przez  godzinę, a Band 6 podawał jakieś liczby w granicach 90 pulsu). Ale.... jak chcecie mieć bardzo dokładne pomiary to w tej cenie tylko Garmin, Polar Suunto lub opaska na klatkę. Ja używam S1 Active tylko do pomiaru pulsu na dojazdach do pracy, :)))

Wreszcie po Bandach 5, 6 mam opaskę któa nie liczy mi kroków podczas jazdy na kolarzówce ( Band 6 czy 5 potrafił nabić prawie 3000 kroków na godzinę treningu).

Edytowane przez mediana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak od wczoraj testuje tego smartwatcha. 

Wcześniej miałem opaskę i postanowiłem nie zmieniać marki. 

Plusy:

Ładny wyświetlacz. 

Możliwość wl/wył z panelu, włączania wyświetlacza ruchem ręki. 

Bateria. 

GPS. 

 

Minusy:

Powiadomienie o automatycznym włączeniu i wyłączaniu trybu cichego. 

Stoper nie może pracować w tle. 

Brak konfiguracji dolnego przycisku. Tylko treningi. 

Nie można dodać do aplikacji urządzeń innych jak smartwatch/opaska. Ja mam jeszcze wagę i muszę używać dwóch aplikacji. 

Po co jest wifi i podłączenie słuchawek?

Brak powolnego podnoszenia głośności w budziku. 

Brak możliwości wyszukania smartwatcha z poziomu aplikacji. 

 

Z czasem jeszcze coś dopisze. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Gdzie się ustawia wybudzenie ekranu dwuklikiem? Nie mogę znaleźć, a nie chce mi się wierzyć żeby w tym sprzęcie było włączenie tylko z bocznego przycisku, nawet w poprzednim który miałem prymitywnym Redmi Watch 2 lite dało się wybudzić z ekranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...