Skocz do zawartości

Problem z MiFit


darooll

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkał się może ktoś z takim problemem, że niby opaska liczy kroki, jednak nie zapisuje ich do historii, a nawet po kliknięciu, żeby zobaczyć szczegóły też jest zero... Dodatkowo przestała monitorować sen (alarmy ustawione)... Czyżby to oznaczało jej koniec? Czyszczenie danych oraz przez instalowanie MiFit nie pomogło...

post-4703-1436648474,2875_thumb.pngpost-4703-1436648483,0059_thumb.pngpost-4703-1436648517,2275_thumb.png

Edytowane przez darooll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, na wewnętrznej karcie sd masz w katalogu głównym plik mili_log.txt, spakuj go jakimś zip i podeślij mi na e-mail (adres dam ci na PW). Chciałbym go zobaczyć zanim podeślę CI zwrotnie inną wersję mifit z instrukcją co zrobić.

jest jakiś sposób na to? Bo kilka miesięcy wstecz jak szukałem rozwiązania to na zagranicznych forach przeczytałem, że problem nie do rozwiązania. Coś się zmieniło przez ten czas? Bo wiem, że coś wymyślili do downgrade firmware, może tym by próbować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samych logów to porównałem z logami ze swojej opaski.

 

Z tej uszkodzonej wyglądają całkiem zwyczajnie, znalazłem na razie tylko jedną różnice, w uszkodzonej występuje coś takiego:

this.nosleepReason:1
this.hasSleep:false

Dobra opaska ma inaczej:

this.nosleepReason:0
this.hasSleep:true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koledzy, kupiłem żonie MiBanda, lecz ona nie ma telefonu z MIUI (Samsung Galaxy...). Skąd najlepiej wziąć aplikację MiFit? W sklepie google play chyba nie jest aktualna wersja (2 lipca). Podrzuci ktoś linka do najnowszej polskiej wersji MiFit? 
Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz ROM z miui polska. Rozpakowujesz go i szukasz apki Miband.apk siedzi w w katalogu data\miui\app\noncustomized . wgrywasz go na fona żony i instalujesz np. Na kartę i instalujesz z niej. Pamiętaj o od instalowania tego co zainstalowałeś wcześniej

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam problem z opaską. Ostatnie naliczenie kroków mam 25 sierpnia. Od tego czasu opaska nie nalicza kroków, nie budzi. Funkcja "poszukiwania" opaski działa, da się też zmienić kolor diody. Poza tym jakby była martwa. Nie pomogło odinstalowanie aplikacji i ponowne instalowanie kilku innych wersji. Opaska łączy się z telefonem lecz nie mam żadnych nowych danych. Co robić? Reklamować to od razu u sprzedawcy, czy to wina aplikacji? Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...