Jump to content

Problem z GPS

forttravel
 Share

Recommended Posts

Widziałem na wątkach o Redmi 1, że są zgłaszane problemy z działaniem odbiornika GPS w szczególności z programem Endomondo. Mój 1S (HM 1SW) też od jakiegoś miesiąca szwankuje, bardzo wolno łapie sygnał, a jak już złapie to szybko gubi. Do tej pory nie było takich problemów nawet jak działał w tle a w międzyczasie robiłem zdjęcia czy coś innego. Wgrałem Endomondo od nowa ale bez poprawy. Android 4.3 JLS36C, MIUI-4.5.22. Co robić dalej?

• 1 month later...
  • 2 months later...

Witam. Piszę w tym dziale ponieważ do kategorii problemy techniczne nie mam dostępu. Mam problem z GPS. Jest bardzo niedokładny. Używając automapy czy yanosika itp.  GPS jest w ciągłym ruchu i zmienia swoje położenie. Czasami jest tak że kręci się w kółko. Instaluje poprawki co piątek jednak nie pomaga. Proszę o pomoc jak to naprawić. Gdy stoję nawigacja pokazuje między 1-3 km/h. 

Panowie nikt nie jest wstanie pomóc?

Szczerze mówiąc po co gps w telefonie skoro poprawnie nie działa? Dla porównania w starym se jest idealnie.

Panowie nikt nie jest wstanie pomóc?

Szczerze mówiąc po co gps w telefonie skoro poprawnie nie działa? Dla porównania w starym se jest idealnie.

W tym telefonie GPS działa poprawnie, pewnie trafiłeś na felerny egzemplarz.

edit

jedyne co możesz zrobić to zaktualizować soft, jak nie pomoże to jeszcze przywrócić do ustawień fabrycznych.

Jak pisałem, w tym telefonie gps działa dobrze i żadne fixy raczej nie poprawią działania,  wina jest po stronie sprzętowej

Edited by pumek

Kurcze szkoda. Mój egzemplarz to jeden z pierwszych. Sygnał łapie szybko i jest ok ale ta dokładność to masakra. Jak mam włączoną wysoką dokładność to stojąc GPS skacze z jednej na drugą ulicę pokazując że jadę z prędkością 2-4 km/h. Ni nic trudno obejdę się smakiem. Dzięki za pomoc.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...