Skocz do zawartości

MIUI 13 - MI 10T Lite przy uruchomieniu logo Redmi


qmax

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Posiadam MI 10T Lite. Wczoraj zaktualizowałem MIUI 12 do wersji 13 i Androida 12, zauważyłem, że jak telefon się uruchamia, pojawia się logo Redmi. Są również przycinki przy pisaniu, objawia się to w następujący sposób : piszę coś np. na Messenger i wciskając wyślij wiadomość, telefon chwilę myśli, zanim wyśle, a ja wpisując coś dalej, nie widzę wpisywanego tekstu, muszę poczekać aż wyśle, dopiero mogę zacząć pisać żeby pojawił się wpisywany tekst. Były również problemy z dźwiękiem, najpierw nie było nic słychać podczas rozmowy telefonicznej, później brak dźwięku na YT i samoczynny restart do fastboot. Ponowne uruchomienie na razie rozwiązało problem z dźwiękiem, reszta póki co pozostała bez zmian. Macie jakieś pomysły co zrobić żeby telefon normalnie zaczął pracować? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo Redmi to norma, a nie bug. ROM jest oparty na wersji chińskiej, więc masz Redmi (bo w Chinach to Redmi Note 9 Pro 5G).

Problem z dźwiękiem mógł być powodowany albo przez OK Google, albo przez wysypującą się w tle aplikację Uprawnienia - wyczyść jej dane (na tę drugą opcję wskazuje fakt, iż miałeś restart do fastboota).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...