Jump to content

MIUI 13 - MI 10T Lite przy uruchomieniu logo Redmi

Recommended Posts

Cześć. Posiadam MI 10T Lite. Wczoraj zaktualizowałem MIUI 12 do wersji 13 i Androida 12, zauważyłem, że jak telefon się uruchamia, pojawia się logo Redmi. Są również przycinki przy pisaniu, objawia się to w następujący sposób : piszę coś np. na Messenger i wciskając wyślij wiadomość, telefon chwilę myśli, zanim wyśle, a ja wpisując coś dalej, nie widzę wpisywanego tekstu, muszę poczekać aż wyśle, dopiero mogę zacząć pisać żeby pojawił się wpisywany tekst. Były również problemy z dźwiękiem, najpierw nie było nic słychać podczas rozmowy telefonicznej, później brak dźwięku na YT i samoczynny restart do fastboot. Ponowne uruchomienie na razie rozwiązało problem z dźwiękiem, reszta póki co pozostała bez zmian. Macie jakieś pomysły co zrobić żeby telefon normalnie zaczął pracować? Pozdrawiam.

Logo Redmi to norma, a nie bug. ROM jest oparty na wersji chińskiej, więc masz Redmi (bo w Chinach to Redmi Note 9 Pro 5G).

Problem z dźwiękiem mógł być powodowany albo przez OK Google, albo przez wysypującą się w tle aplikację Uprawnienia - wyczyść jej dane (na tę drugą opcję wskazuje fakt, iż miałeś restart do fastboota).

• Like 1

Dzisiaj jeszcze miałem problem z WiFi i BT, przestało działać, po restarcie telefonu jest ok. Zobaczymy jak będzie dalej, wyczyszczę uprawnienia, OK Google mam wyłączone.

Edited by qmax

Dziwne, bo u mnie nie było problemów. Wgrałem na czysto.
Co w tym dziwnego? Autor robił aktualizację a Ty z tego co piszesz stawiałeś czysty system.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka