Jump to content

MIUI 13 - MI 10T Lite przy uruchomieniu logo Redmi


Recommended Posts

Cześć. Posiadam MI 10T Lite. Wczoraj zaktualizowałem MIUI 12 do wersji 13 i Androida 12, zauważyłem, że jak telefon się uruchamia, pojawia się logo Redmi. Są również przycinki przy pisaniu, objawia się to w następujący sposób : piszę coś np. na Messenger i wciskając wyślij wiadomość, telefon chwilę myśli, zanim wyśle, a ja wpisując coś dalej, nie widzę wpisywanego tekstu, muszę poczekać aż wyśle, dopiero mogę zacząć pisać żeby pojawił się wpisywany tekst. Były również problemy z dźwiękiem, najpierw nie było nic słychać podczas rozmowy telefonicznej, później brak dźwięku na YT i samoczynny restart do fastboot. Ponowne uruchomienie na razie rozwiązało problem z dźwiękiem, reszta póki co pozostała bez zmian. Macie jakieś pomysły co zrobić żeby telefon normalnie zaczął pracować? Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Logo Redmi to norma, a nie bug. ROM jest oparty na wersji chińskiej, więc masz Redmi (bo w Chinach to Redmi Note 9 Pro 5G).

Problem z dźwiękiem mógł być powodowany albo przez OK Google, albo przez wysypującą się w tle aplikację Uprawnienia - wyczyść jej dane (na tę drugą opcję wskazuje fakt, iż miałeś restart do fastboota).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jeszcze miałem problem z WiFi i BT, przestało działać, po restarcie telefonu jest ok. Zobaczymy jak będzie dalej, wyczyszczę uprawnienia, OK Google mam wyłączone.

Edited by qmax
Link to comment
Share on other sites

Dziwne, bo u mnie nie było problemów. Wgrałem na czysto.
Co w tym dziwnego? Autor robił aktualizację a Ty z tego co piszesz stawiałeś czysty system.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...