Jump to content

MIUI 13 - MI 10T Lite przy uruchomieniu logo Redmi


Recommended Posts

Cześć. Posiadam MI 10T Lite. Wczoraj zaktualizowałem MIUI 12 do wersji 13 i Androida 12, zauważyłem, że jak telefon się uruchamia, pojawia się logo Redmi. Są również przycinki przy pisaniu, objawia się to w następujący sposób : piszę coś np. na Messenger i wciskając wyślij wiadomość, telefon chwilę myśli, zanim wyśle, a ja wpisując coś dalej, nie widzę wpisywanego tekstu, muszę poczekać aż wyśle, dopiero mogę zacząć pisać żeby pojawił się wpisywany tekst. Były również problemy z dźwiękiem, najpierw nie było nic słychać podczas rozmowy telefonicznej, później brak dźwięku na YT i samoczynny restart do fastboot. Ponowne uruchomienie na razie rozwiązało problem z dźwiękiem, reszta póki co pozostała bez zmian. Macie jakieś pomysły co zrobić żeby telefon normalnie zaczął pracować? Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Logo Redmi to norma, a nie bug. ROM jest oparty na wersji chińskiej, więc masz Redmi (bo w Chinach to Redmi Note 9 Pro 5G).

Problem z dźwiękiem mógł być powodowany albo przez OK Google, albo przez wysypującą się w tle aplikację Uprawnienia - wyczyść jej dane (na tę drugą opcję wskazuje fakt, iż miałeś restart do fastboota).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jeszcze miałem problem z WiFi i BT, przestało działać, po restarcie telefonu jest ok. Zobaczymy jak będzie dalej, wyczyszczę uprawnienia, OK Google mam wyłączone.

Edited by qmax
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...