Skocz do zawartości

Jak poprawnie skonfigurować na androidzie 12?


Yakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam problem z magisk na Mi 10 Lite 5G. 

Wgrałem room miui_MONETGlobal_V13.0.2.0.SJIMIXM_f2b661bdf6_12.0

Z racji że na android 12 nie ma jeszcze działającego TWRP wgrałem magisk 24.3 załatałem plik boot.img i wgrałem przez FASTBOOT, wszystko się wgrało mam dostęp do roota ale aplikacja nie działa jak powinna. Gdy chce ukryć aplikację pod nazwą settings zainstalowaniu dostaje komunikat: "Przywróć aplikację magisk, ta aplikacja nie może działać jako że root został utracony. proszę przywrócić ją do oryginalnego stanu." i tu mam na dole do kliknięcia zainstaluj. po zainstalowaniu od nowa aplikacji dostaję kolejny komunikat "Twoje urządzenie wymaga dodatkowej konfiguracji aby magisk działał właściwie" klikam ok i mam komunikat "konfiguracja nieudana."

Próbowałem wielokrotnie łatać plik boot.img i wgrywać go przez Fastboot ale za każdym razem mam ten sam problem.

Zna ktoś rozwiązanie tego problemu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Magisk 23.apk wybrałem przez aplikację boot.img którego później wgrywam przez fastboot. wszystko się wgrało wchodzę w magisk i co się okazuje że nagle nie mam już root nie wiem co robię nie tak. nie mam już siły na to wszystko.

I tak jak zainstaluję z powrotem magisk 24.3 mam root ale nie mogę nic zainstalować za pomocą magisk :( przez co nie mam safety net fix 

 

Room to jest Global czy to może mieć wpływ na to że nie działa magisk ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Jak poprawnie skonfigurować na androidzie 12?
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.04.2022 o 19:03, Yakuza napisał:

Zainstalowałem Magisk 23.apk wybrałem przez aplikację boot.img którego później wgrywam przez fastboot. wszystko się wgrało wchodzę w magisk i co się okazuje że nagle nie mam już root nie wiem co robię nie tak. nie mam już siły na to wszystko.

I tak jak zainstaluję z powrotem magisk 24.3 mam root ale nie mogę nic zainstalować za pomocą magisk :( przez co nie mam safety net fix 

 

Room to jest Global czy to może mieć wpływ na to że nie działa magisk ??

Mam to samo Xiaomi Mi11 pro. Ktoś ma jakiś pomysł oprócz formatowania pamięci? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj zrobiłem po wielu próbach. Mój problem to że boot.img trzeba wrzucić na DWIE partycję systemowe . Wcześniej robiłem tak jak wy i nic to nie dawało. Co orawda mon telefon to 11T ale od wczoraj mam magisk, gogle pay dziala. Apki z banku również.

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...