Skocz do zawartości

Xiaomi Watch S1 - nazwa kontaktu podczas połączenia przychodzącego


szakal88

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

podczas połączenia przychodzącego na zegarku zamiast nazwy kontaktu z książki pojawia mi się jedynie numer osoby dzwoniącej. Uprawnienia do Kontaktów są przyznane aplikacji Mi Fitness. A przy próbie oddzwonienia na zegarku normalnie jest wyświetlana nazwa kontaktu.

Jakieś rozwiązanie?

Edit:

Kontakty muszą być zapisane bez prefiksu +48 i wówczas nazwa kontaktu wyświetla się poprawnie

Edytowane przez szakal88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste genialna porada, jak myślisz ile czasu to zajmie Xiaomi? A autor znalazł doraźne rozwiązanie z którego inni zapewne też skorzystają zanim Xiaomi sprawę ogarnie w tydzień? miesiąc? rok? a może się całkiem wypnie i nic nie zrobi.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam ten sam problem, aczkolwiek u mnie to nie jest problem prefiksu... tzn wyświetlanie nazwy kontaktów jest "losowe" czyli raz się wyświetla a innym razem nie. Przeważnie jednak pojawia się sam numer telefonu, macie jakieś pomysły ? Czy pozostaje czekać na aktualizacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Netoper geniuszu, masz lepszy pomysł? Czy uważasz, że zegarek o wartości 1.000 zł nie powinien być jakoś wspierany przez producenta? Zawsze można pół książki telefonicznej "przerabiać" - a i tak zegarek wyświetla nazwy losowo, także i u mnie.

Prefiks się bardzo przydaje, wyobraź sobie gdy dzwoni się do kogoś w PL zza granicy. 

To, że Xiaomi tnie w ch**a z klientami od dawna nie jest tajemnicą, bo wsparcie produktowe jest fatalne o czym już wprost zaczyna mówić cała społeczność "Mi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoich żali tutaj Xiaomi nie usłyszy, a nawet jakby jakimś cudem ktoś od nich to przeczytał to jak myślisz, jaka i jak szybko by była ich reakcja na problem autora tematu?
Więc Twoja "porada" że to Xiaomi ma naprawić a nie właściciel zegarka ma szukać rozwiązania była zaiste "genialna" .
A co do lepszego pomysłu, znając właśnie podejście Xiaomi to na pewno lepszym pomysłem jest szukanie na własną rękę rozwiązania niż liczyć na to co Ty napisałeś "genialnego"

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...