Jump to content

Xiaomi Watch S1 - nazwa kontaktu podczas połączenia przychodzącego

Recommended Posts

Cześć,

podczas połączenia przychodzącego na zegarku zamiast nazwy kontaktu z książki pojawia mi się jedynie numer osoby dzwoniącej. Uprawnienia do Kontaktów są przyznane aplikacji Mi Fitness. A przy próbie oddzwonienia na zegarku normalnie jest wyświetlana nazwa kontaktu.

Jakieś rozwiązanie?

Edit:

Kontakty muszą być zapisane bez prefiksu +48 i wówczas nazwa kontaktu wyświetla się poprawnie

Edited by szakal88

Zaiste genialna porada, jak myślisz ile czasu to zajmie Xiaomi? A autor znalazł doraźne rozwiązanie z którego inni zapewne też skorzystają zanim Xiaomi sprawę ogarnie w tydzień? miesiąc? rok? a może się całkiem wypnie i nic nie zrobi.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Cześć, mam ten sam problem, aczkolwiek u mnie to nie jest problem prefiksu... tzn wyświetlanie nazwy kontaktów jest "losowe" czyli raz się wyświetla a innym razem nie. Przeważnie jednak pojawia się sam numer telefonu, macie jakieś pomysły ? Czy pozostaje czekać na aktualizacje...

@Netoper geniuszu, masz lepszy pomysł? Czy uważasz, że zegarek o wartości 1.000 zł nie powinien być jakoś wspierany przez producenta? Zawsze można pół książki telefonicznej "przerabiać" - a i tak zegarek wyświetla nazwy losowo, także i u mnie.

Prefiks się bardzo przydaje, wyobraź sobie gdy dzwoni się do kogoś w PL zza granicy. 

To, że Xiaomi tnie w ch**a z klientami od dawna nie jest tajemnicą, bo wsparcie produktowe jest fatalne o czym już wprost zaczyna mówić cała społeczność "Mi".

Twoich żali tutaj Xiaomi nie usłyszy, a nawet jakby jakimś cudem ktoś od nich to przeczytał to jak myślisz, jaka i jak szybko by była ich reakcja na problem autora tematu?
Więc Twoja "porada" że to Xiaomi ma naprawić a nie właściciel zegarka ma szukać rozwiązania była zaiste "genialna" .
A co do lepszego pomysłu, znając właśnie podejście Xiaomi to na pewno lepszym pomysłem jest szukanie na własną rękę rozwiązania niż liczyć na to co Ty napisałeś "genialnego"

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

• 3 weeks later...