Skocz do zawartości

mi 11 ultra- bardzo wolna prędkość lte/5g


mateo912

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem. 
Swojego mi11u mam już~ pół roku i cały czas mam "problem" z prędkością Internetu komórkowego. 
niby xiaomi ogarnia wszystkie częstotliwości (play) ale czasami net idzie jak krew z nosa, wcześniej na huawei mate 20 pro nie miałem takich problemów. 
Czy ktoś też ma z tym problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mateo912 napisał:

Cześć i czołem. 
Swojego mi11u mam już~ pół roku i cały czas mam "problem" z prędkością Internetu komórkowego. 
niby xiaomi ogarnia wszystkie częstotliwości (play) ale czasami net idzie jak krew z nosa, wcześniej na huawei mate 20 pro nie miałem takich problemów. 
Czy ktoś też ma z tym problem? 

Masz wersję chińską? Bo z tego co pamiętam na wersji przeznaczonej na rynek chiński lubią być problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś resetować telefon do ustawień fabrycznych?
Nie i raczej nie planuje, zbyt dużo czasu zabiera przywracanie wszystkich aplikacji do użyteczności. Zresztą "problem" zauważyłem na samym początku (w sensie zauważyłem że jest wolniej i jakby słabszy zasięg w tych samych miejscach po przesiadce)
Zauważyłem też że m11 łączy się z mniejszą ilością częstotliwości na raz z masztem niż leżący obok mate 20 pro. Jakby problem z agregacja pasm?

Wysłane z Mi11 Ultra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając mi10 Global z agregacją 4 pasm miałem taki sam transfer na nadajnikach Play jak teraz na Mi11pro na pojedynczym pasmie, lub z agregacją dwóch pasm.

Wersje chińskie agregują chyba max 2 pasma. Ale Internet wolniejszy nie jest. Fakt, że w Play lubi sobie skakać ale tak średnio 110-130 Mbps jest osiągalne. 

PS Teraz np. mam prędkość 17Mbps   :)

Edytowane przez Bar.Tek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej

Też mam ten sam problem z niskim transferem .tel obok podłączony do tej samej sieci Orange za każdym razem osiąga o połowę wyzsze transfery niż mój mi 11 ultra.

5g włączone,agregacja pasm również włączona

W netmonster oba łączą się z tymi samymi nadajnikami a jednak ten drugi ma o połowę wyzsze transfery..

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...