Skocz do zawartości

Zachowanie czujnika zbliżeniowego


Faazon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!🖐️

Mam problem z czujnikiem zbliżeniowym, otóż mój problem polega na tym, że gdy blokowałem telefon i próbowałem go odblokować, wyskakiwał problem "Nie zakrywaj obszaru słuchawki" wyłączyłem w ustawieniach tryb kieszonkowy i pomogło (tak napisałem jeśli ktoś się z tym boryka :D) ale mam jeszcze 2 inne problemy, pierwszy z nich to gdy próbuję odsłuchać wiadomości audio na Whatsapp(bo tylko z tego korzystam) automatycznie wygasza mi telefon na czarny ekran i można słuchać jedynie przez słuchawkę, czyli chodzi o to że wiadomość audio nie mogę odsłuchać z głośnika. Natomiast drugi problem, to gdy do kogoś dzwonię lub odwrotnie, też wygasza ekran.. i to druga osoba musi się rozłączyć bym mógł zobaczyć normalnie ekran telefonu, bo inaczej gdy próbuję odblokować, na ułamek sekundy mignie mi trwające połączenie i znowu pojawia się czarny ekran, a co gorsza jeśli ktoś nie odbierze to wciąż nie mogę się rozłączyć, i muszę resetować telefon i moje pytanie brzmi czy to problem z aktualizacją systemu Xiaomi? bo coś czytałem że było z czujnikiem i w note 9 czy jakimś tam naprawili to wydając nową aktualizację, czy telefon ma iść na gwarancję? bo kupiłem go z 3 miesiące temu mowa tu o Redmi Note 9 Pro.

 

Z góry dziękuję za pomoc!😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rower górski napisał:

Na początek zerwij folię z ekranu. Jek nie pomoże to wyślij do serwisu. Problem z czujnikiem był z tego co wiem w drugą stronę, czyli nie zawsze wygaszało ekran. U ciebie albo jest jakaś dziwna folia na ekranie, albo masz uszkodzony (zabrudzony) czujnik.

Ściągam folię i wszystko działa 😵 wszystko działało przez 3 miesiące nagle przestało .. ale miałeś rację to wina folii także wielki ukłon i wielkie dzięki za pomoc :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Zachowanie czujnika zbliżeniowego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...