Skocz do zawartości

MIUI 22.3.30


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, mateo912 napisał:

Telefon pokazuje Co realne połączenie. Czy jest podłączony na częstotliwości 5g,4g/LTE,hdspa,3g.
To że masz taryfę bez 5g nie oznacza że nie masz jej fizycznie. Być może jest to po prostu chwyt marketingowy żebyś dopłacił za coś co i tak już masz. emoji846.png
Zresztą co to za operator który każe sobie obecnie dopłacać do 5g emoji28.png

Wysłane z Mi11 Ultra
 

no zgodnie z mapa zasięgu 5g w tmobilu całe miasto jest w jej zasięgu .... to też ciekawe bo jak pisałem u mnie tam gdzie mieszkam na osiedlu pojawia się oznaczenie 5g a jak jestem w centrum - jakieś 1.5 km różnicy jest LTE do tego nie działa jeszcze za dobrze .... no ja mam taryfę za 30 Zeta bez żadnych dopłat do niczego tam jest 10gb netu i reszta wszystko nielimitowane ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgodnie z mapa zasięgu 5g w tmobilu całe miasto jest w jej zasięgu .... to też ciekawe bo jak pisałem u mnie tam gdzie mieszkam na osiedlu pojawia się oznaczenie 5g a jak jestem w centrum - jakieś 1.5 km różnicy jest LTE do tego nie działa jeszcze za dobrze .... no ja mam taryfę za 30 Zeta bez żadnych dopłat do niczego tam jest 10gb netu i reszta wszystko nielimitowane ....
Być może w centrum maszt 5g jest bardziej zapchany i/lub budynki osłabiają zasięg i telefon sam zrzuca na LTE. Generalnie im wyższa technologia tym mniejszy zasięg a telefon sam ogarnia na której częstotliwości będzie lepiej

Wysłane z Mi11 Ultra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Antyhaker napisał:

Mam to samo, z tym, że zauważyłem to już pół roku temu 😜

no ja podobnie ale nie pisałem o tym na forum bo nie uznałem tego za coś istotnego - ale pojawił się akurat wątek związany z tymi oznaczeniami to się "podpiąłem" ogólnie zawsze mnie zastanawiało to oznaczenie bo raczej na pewno nie mam w taryfie tego standardu a tu się wyświetla :) w sumie taki detal ciekawostka tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mamy MIX-a, żeby sprawdzić, co ten problem może powodować. Możliwe, że tego problemu nie ma na sofcie China, ale nikt tego nie sprawdził, więc nie mamy pojęcia. Nawet jeśli tam problemu nie ma, to nie możemy próbować robić tego "na ślepo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał:

Niestety nie mamy MIX-a, żeby sprawdzić, co ten problem może powodować. Możliwe, że tego problemu nie ma na sofcie China, ale nikt tego nie sprawdził, więc nie mamy pojęcia. Nawet jeśli tam problemu nie ma, to nie możemy próbować robić tego "na ślepo".

A jestem w stanie jakoś pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...