Skocz do zawartości

Redmi Note 11/11Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to bug czy coś. Jeśli masz oprogramowanie w wersji starszej niż 13.0.10, prawdopodobnie możesz zaktualizować je bezpośrednio. Ale jeśli masz 13.0.10, nie możesz. Prawdopodobnie możesz zaktualizować, gdy pojawi się aktualizacja, która przełączy się na najnowsze poprawki bezpieczeństwa. Nie możesz nawet wymusić instalacji za pomocą opcji. Mam to samo . Na jednym weszło z 13.0.09 do A12 a na drugim przyszło 13.0.10 i zostało na A11 . i nic nie pomaga Zadne wgranie przez opcje 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rsat napisał(a):

Myślę, że to bug czy coś. Jeśli masz oprogramowanie w wersji starszej niż 13.0.10, prawdopodobnie możesz zaktualizować je bezpośrednio. Ale jeśli masz 13.0.10, nie możesz. Prawdopodobnie możesz zaktualizować, gdy pojawi się aktualizacja, która przełączy się na najnowsze poprawki bezpieczeństwa. Nie możesz nawet wymusić instalacji za pomocą opcji. Mam to samo . Na jednym weszło z 13.0.09 do A12 a na drugim przyszło 13.0.10 i zostało na A11 . i nic nie pomaga Zadne wgranie przez opcje 

No właśnie....u mnie teraz jest na 13.0.10.......chciałem napisać,że to dziwne,ale w przypadku Xiaomi nic nie powinno dziwić,po prostu tak jest.

Edytowane przez maszkara72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa takie same , kupione z tego samego sklepu w Polsce Jeden dostał A12 a drugi guzik został na A11 (13.0.10) Pierwszy złapał 13.0.2.0.SKCEUXM  bez 10 a drugi nie dostał długo nic a potem przyszło 13.0.10 i dalej guzik

Edytowane przez rsat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rsat napisał(a):

Ja mam dwa takie same , kupione z tego samego sklepu w Polsce Jeden dostał A12 a drugi guzik został na A11 (13.0.10) Pierwszy złapał 13.0.2.0.SKCEUXM  bez 10 a drugi nie dostał długo nic a potem przyszło 13.0.10 i dalej guzik

Tak jakby były 2 różne wersje,no ale jedna jest przecież.Na angielsko języcznym forum Xiaomi,jeden napisał,że po aktualizacji do 13.0.2.0 wyłączyło mu całkowicie głośniki i mikrofon,tak więc nie ma możliwości dzwonienia,a u drugiego smartfon caly czas się zapętla na logo Mi.To znaczy,że chyba jest jakiś problem,lub bug

Edytowane przez maszkara72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rsat napisał(a):

Jakoś trzeba żyć Wyszły juz na globala aktualizacje z zabezpieczeniem na styczeń Może coś ruszy i z EU Widać EU w Chinach też nie lubią

A tym bardziej,że w Chinach teraz jest obchodzony nowy rok,to tym bardziej może się opóźnić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A więc wyszła kolejna wersja softu. A kiedy sami wprowadzą aktualizację i telefon się zaktualizuje do Androida 12 ?

Ciągle na moim Poco X4 Pro 5g mam wersję 13.0.10.1 (RKCEUXM) i od listopada nie chce się zaktualizować.

Nie wiecie kiedy wprowadzą aktualizacje oficjalnie, żeby sama na telefonie wyskoczyła ?

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, shadowz napisał(a):

A więc wyszła kolejna wersja softu. A kiedy sami wprowadzą aktualizację i telefon się zaktualizuje do Androida 12 ?

Ciągle na moim Poco X4 Pro 5g mam wersję 13.0.10.1 (RKCEUXM) i od listopada nie chce się zaktualizować.

Nie wiecie kiedy wprowadzą aktualizacje oficjalnie, żeby sama na telefonie wyskoczyła ?

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

mam tak samo, z tym ze utknąłem na wersji 13.0.10.0

Edytowane przez wjarzab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy niestety. Zapewne chodziło Wam o 13.0.10.0, bo nie ma 13.0.10.1 w OTA. Na pewno z tej wersji nie widzi aktualizacji do żadnej nowszej w OTA, zatem albo musicie poczekać, albo spróbować zainstalować paczkę ręcznie, albo odblokować bootloader i wgrać Androida 12 przez MiFlash.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręcznie nie da się wgrać nic .Wydany ostatnio V13.0.4.0 SKCEUXM też się nie da . 

Tradycyjne Nie mozna zweryfikować aktualizacji Nie można flaszować tej stabilnej pamięci ROM

Edytowane przez rsat
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie można zweryfikować źródła tej aktualizacji, pobierz ponownie". Taki komunikat dostalem dzisiaj rano, RN11Pro5G, rom EEA. Pobierane normalnie przez aktualizacje i pobrane w całości 3,1GB. Nie wiem co Chińczycy kombinują z tym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, FromWP napisał(a):

"Nie można zweryfikować źródła tej aktualizacji, pobierz ponownie". Taki komunikat dostalem dzisiaj rano, RN11Pro5G, rom EEA. Pobierane normalnie przez aktualizacje i pobrane w całości 3,1GB. Nie wiem co Chińczycy kombinują z tym modelem.

Dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2023 o 18:50, maszkara72 napisał(a):

Zaktualizowałem.... jakby troszkę wolniej działał,jakby animacje są wolniejsze,choć mam ustawione ,jak wcześniej .

A może soft potrzebuje trochę czasu,aby się ,,ułożyć"

Start każdej aplikacji jest wolniejszy,niż na androidzie 11,a jak już jesteśmy w danej aplikacji,to działa szybko...

Ale jest maly plus...jakby dluzej trzymał w pamięci aplikacje,nie wywala ich tak szybko,jak na androidzie 11...

Edytowane przez maszkara72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników i zwracam się z pytaniem o to jakiego Redmi Note'a wybrać. Waham się między Redmi Note 11 na snapie, a 11S na mediateku. Zależy mi przede wszystkim na długim działaniu na baterii oraz możliwości nagrywania rozmów po wgraniu ROMu globalnego. Funkcje fotograficzne są nieistotne, wydajność też nie choć dobrze jakby telefon w miarę płynnie działał ale do gier nie będzie wykorzystywany.  Który model byście rekomendowali pod wskazane preferencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zagadka napisał(a):

Czy Note 11 Pro 5G ma w praktyce, tak jak wskazywały recenzje przy debiucie na rynku, o wiele gorszy aparat od 10 Pro czy zostało już wszystko naprawione za pomocą oprogramowania?

Ja spodziewałem się po 108 pikselach zdecydowanie lepsze zdjecia i filmy.W tym aspekcie ten smartfon mnie totalnie zawiódł,mam redmi note 8 pro z 64 pikselową jednostka i różnica jest naprawdę mala,poza tym w ósemce jest nagrywanie filmów w 4 k,tu brakuje tego.Te zdjęcia nie są tragiczne,ale bardzo mnie niezadowalają.No chyba,że któraś aktualka coś poprawi .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile można pisać, że to lipa. To przykładowy link do specyfikacji apartu foto Sony z matrycą 1", ma rozdzielczość matrycy leciutko jedynie ponad 20 MPix. To bardzo dobry sprzęt fotograficzny za około 3400 zł. Więc skąd w telefonie za połowę lub mniej ceny ma być coś lepszego i to 5x? https://www.sony.pl/electronics/cyber-shot-aparaty-kompaktowe/dsc-rx100m3-dsc-rx100m3g#product_details_default

Edytowane przez brawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...