Skocz do zawartości

Redmi Note 11/11Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kris68 napisał(a):

maszkara72@, ale to wszystko jest bardzo proste masz tu wszystkie tutoriale, ludzie Ci w razie czego pomogą, a naprawdę soft xiaomi.eu jest naprawdę o niebo lepszy. przemyśl to. No wiem, że to twój wybór, ale.....

działa NFC, GPay i Android Auto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni wersja PRO 5G od PRO +5G?

Podobno aparat w 11 nie jest za dobry, ale chyba tragedii nie ma? Jak się ma jakość zdjęć w porównaniu do Redmi note 9 pro?

 

A i jeszcze czy warto ryzykować zakup telefon z 2 ręki jesli ktoś kupił go na abonament?

Edytowane przez pawel789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel789 Pojawił sie teraz nowy soft, wlaśnie wgrałem i sprawdzam : xiaomi.eu_multi_VEUX_V13.0.3.0.SKCCNXM_v13-12-fastboot.zip.

A co do kupowania telefonu z ratami szczerze nie radzę, bo gość przestanie placić raty i będziesz mial drogą cegłe. Lepiej trochę dołożyć i kupic nowy. Naprawdę warto - lubie tego smartfona a z Xiaomi mialem chyba z 7 modeli. A co do zdjęć robi naprawdę ladne - no chyba ze chcesz mieć coś extra to kup iPhone 14, mam go jest odjazdowy ale cena okolo 7k.  Naprawdę moze ktoś powiedzieć żę to telefon dla snobów - no cóż lubie obie firmy - ale co do zdjęć iPhone 14 - są naprawdę extra i żaden Xiaomi mu nie dorównuje. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

 

A w ogóle soft: Xiaomi.eu_multi_VEUX_V13.0.3.0.SKCCNXM_v13-12 jest zwalony myślałem, że ta V 13.0.3.0 mimo numerku jest coś lepsza ale nie rozumiem tej polityki. Smartfon upomina sie o aktualizacje i z powrotem wgrałem V 13.0.4.0 i jest ok a mam ją już dawno wiec nie rozumiem skąd w mojej skrzynce pojawiła sie taka nowość??

To przykre, bo jestem od dawna gorącym fanem Xiaomi, ale coś mi się wydaje, że firma zaczyna olewać nowe softy, a zwłaszcza do nowego przecież smartfona RN 11 Pro 5G.

Edytowane przez kris68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, wjarzab napisał(a):

wczoraj czy przedwczoraj dostałem przez OTA tą wersje 13.0.10. Co ciekawe, nie ma jej na żadnych serwerach, "MIUI-WIDMO". Dalej nie da sie z niej puścić aktualizacji z pliku zip do wersji 13.0.2 na Andku 12tym.

POCO X4 PRO 5G

To poprawki zabezpieczeń,ale faktycznie....nawet na Miui Dowlander nie ma tego.Dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako aktualizację musisz pobrać dokładnie to co masz zainstalowane, jak masz np eu/eea/mi no to z takim oznaczeniem romu aktualizację jedynie możesz wgrać.
Ja przykładowo mam rom ID - indonezja więc tylko z takim oznaczeniem mogę, rosyjska ma bodajże RU


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie masz rom global EU, i jeśli chodzi o aktualizacje to możesz tylko z tej linii EU je robić (Ten który podlinkowałeś jest global MI)
Natomiast po odblokowaniu botloadera możesz sobie wgrać dowolny rom, czy to będzie tutejszy XiaomiPolska, czy któryś z pozostałych globali

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2022 o 15:44, maszkara72 napisał(a):

Ja myślę,że juź naprawdę eersja EU bardzo szybko dostanie androida 12,może nawet w ciągu tygodnia,bo jest testowana od 26 października 

Dziwne to jest to, że już od dawna mam  ściagniety rom 13.0.2 EEU na andku 12, którego nie da sie zainstalować, a teraz wypuścili niby nowszą, ale starszą wersje 13.0.10 EEU na andku 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wjarzab napisał(a):

Dziwne to jest to, że już od dawna mam  ściagniety rom 13.0.2 EEU na andku 12, którego nie da sie zainstalować, a teraz wypuścili niby nowszą, ale starszą wersje 13.0.10 EEU na andku 11

Faktu,ta ich numeracja jest co najmniej dziwna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

V13.0.10.0.RKCCEUXM to Android 11 i poprawki z października.

Wczoraj puścili dla testerów Mi Pilot V13.0.3.0.SKCEUXM z poprawkami z listopada (wg changelogu, nie weryfikowałem czy istotnie tak jest).

To,jak wczoraj dla testerów,to kiedy nożna spodziewać się dostępności przez OTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas ładowania Ampere pokazało jakiś magiczne cyferki nadal jestem w szoku podłączyłem telefon jak miał 20 % o godzinie 20:40 i dokładnie z zegarkiem w ręku naładował się do 100 % do godziny 21:30 oczywiście ładowarką z zestawu . Pewnie przekłamuje przy następnym ładowaniu sprawdzę testerem USB przydatny gadżet do testowania pojemności np powerbanka 

Screenshot_2022-11-27-20-40-27-710_com.gombosdev.ampere.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wjarzab napisał(a):

miui_VEUXEEAGlobal_V13.0.3.0.SKCEUXM_86cf35a887_12.0.zip

 

ktoś coś??

Czy to jest na androidzie 12 i dla modelu redmi note 11 pro 5 g?I to wersja na Europę...tylko kiedy w końcu będzie przez OTA...

Edytowane przez maszkara72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wjarzab napisał(a):

To jeszcze chyba tylko jest dostèpne dla zapisanych testerow w programie Mi Pilot,przez OTA ma być już wkrótce dostępna,jeśli nie będzie miała błędów 

33 minuty temu, wjarzab napisał(a):

miui_VEUXEEAGlobal_V13.0.3.0.SKCEUXM_86cf35a887_12.0.zip

 

ktoś coś??

 

EDIT

 

Znowu : 'nie mozna sflaszowac tej wersji.....'

próbowałem z 13.0.10 i lipa

Czemu nie można sflaszować,jest przecież dostępne,to powinno się dać.... dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, maszkara72 napisał(a):

Czemu nie można sflaszować,jest przecież dostępne,to powinno się dać.... dziwne...

poprzedniej wersji czyli 13.0.2 tez nie mogłem zainstalować. Potem przez OTA weszło 13.0.10 a teraz ta też nie idzie

Tym bardziej dziwne, że na 

https://new.c.mi.com/global/miuidownload/detail/device/1900545

czyli oficjalnej stronie Mi jest ten rom, oznaczony jako STABLE itp itd

Edytowane przez wjarzab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wjarzab napisał(a):

poprzedniej wersji czyli 13.0.2 tez nie mogłem zainstalować. Potem przez OTA weszło 13.0.10 a teraz ta też nie idzie

Tym bardziej dziwne, że na 

https://new.c.mi.com/global/miuidownload/detail/device/1900545

czyli oficjalnej stronie Mi jest ten rom, oznaczony jako STABLE itp itd

Dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...