Skocz do zawartości

Redmi Note 11/11Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.05.2022 o 14:53, Gorus napisał:

Znalazłem ostatnio ciekawy artykuł:

https://flashxiaomi.com/how-to-install-any-rom-on-xiaomi-without-unlock-bootloader-or-pc/

Czy ktoś to próbował? Zastanawiam się czy w trakcie oczekiwania na odblokowanie bootloadera nie wrzucić indonezyjskiej wersji, żeby nie musieć oglądać dialera i sms od googla...

Czy udało ci się odblokować swój telefon? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maszkara72 napisał:

Czy moze w redmi note 11 pro 5g jest od nowego naklejona jakaś folia na ekranie,bo mam wrażenie,jakvy byla,tylko nie jestem pewien?

Jest,zdjąłem ja i duzo lepiej dotyk dziala,cholernie delikatnie teraz.A jesli chodzi o nagrywanie filmów,to faktycznie porażka,moj redmi note 8 pro kręci duzo lepsze filmy,choc ma aparat 64 megapikseli,ale wiadomo,że nie tylko piksele decydują o jakosci zdjęć, czy filmów.Tragedia z nakręcaniem video,moze w aktualizacjach poprawią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś pierwszy problem....w pewnym momencie,ekran przestał reagować,tylko działały przyciski fizyczne.Dotyk nie dzialał w ogóle.Chciałem go wyłączyć,ale nie dalo się w żaden sposób..Najlepsze jest to,że bez żadnego powodu tak nagle się zaciał,nic nim nie robiłem.Jak rozwiązałem problem.....?Nacisnáłem jednocześnie przyciski power i volume+.Smartfon wyłączył się i włączył bez żadnego problemu.Dziala okej i mam nadzieję,że to nie powtórzy się.Ciekawie,czym to było spowodowane.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2022 o 17:24, stowaTHCklan napisał:

Czy udało ci się odblokować swój telefon? 

Przepraszam że dopiero teraz, ale jakoś mi umknęło. Ostatecznie mój wybór padł na RN10 Pro i póki co nie żałuję. Jak poprawią jakość nagrywania filmów to za jakiś czas się przerzucę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W RN10 Pro jest tak samo. Totalny bezsens. Żeby chociaż jakaś kropka mrugała że coś przyszło... Oczywiście są do pobrania apki AOD, ale wymagają praktycznie wszystkich możliwych uprawnień, konfiguracja pochłania mnóstwo czasu a efekt jest taki, że i tak działają jak chcą... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.06.2022 o 13:59, Gorus napisał:

W RN10 Pro jest tak samo. Totalny bezsens. Żeby chociaż jakaś kropka mrugała że coś przyszło... Oczywiście są do pobrania apki AOD, ale wymagają praktycznie wszystkich możliwych uprawnień, konfiguracja pochłania mnóstwo czasu a efekt jest taki, że i tak działają jak chcą... 

Polecam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.used.aoe&hl=pl&gl=US

Działa bez choćby 1 zająknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

maszkara72 a nie przypadkiem 108 Mpix??  Ja tam mam redmi Note 11 NFC i Redmi Note 11 Pro 5G i jestem zadowolony, wg. mnie robi bardzo ładne zdjęcia — co prawda nie mam porównania Z Redmi Note 10, bo tego fona nie miałem — ale jest szybki i w ogóle ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podeśle ktoś sprawdzony link do pobrania ROM na indonezję? Xiaomi 11 PRO Pod fastboot. Jakby nie było problemu to prosiłbym też link do MI Flash unlock,  driverki ADB. I co tam jescze potrzebne. 

W Poprzednim telefonie RM 8 Pro miałem rom na Indonezję i bardzo mi brakuje funkcji nagrywania. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest  jakieś info kiedy pojawi się nowy soft do tych modeli?? I może głupie pytanie jak tak to przepraszam, ale dlaczego do tych modeli nie ma cotygodniowego czwartkowego softu a do innych fonów, które przedtem miałem są. To pytanie kieruje do Kacpra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jedzie do mnie Poco X4 Pro, z tego co widzę jest to to samo co Redmi note 11 pro 5g. Mam pytanie odnośnie softu. Jako że będę miał dystrybucję europejską i wyszło już kilka aktualizacji systemu od daty premiery to chciałbym uzyskać informacje od posiadaczy która wersja systemu działa najbardziej stabilnie? Wiem że telefon po uruchomieniu będzie chciał się aktualizować do nowszej wersji, tylko nie zawsze nowsza to bardziej stabilna. Xiaomi czasami coś psuje czasami naprawia. 

Poproszę o informację jaka wersja systemu jest najstabilniejsza.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, Mocny4N napisał(a):

Pytanie z innej beczki czym się różni wersja MIUI , RGKEUXM od SGKMXIM na jednej  jest android 11 (RGKEUXM) a na drugiej już jest Android 12 wydany w lipcu według strony xiaomi update 

Ta pierwsza jest na Europę,a druga na inny region

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...