Skocz do zawartości

WiFiCalling, jest potem znika


Łukasz1982

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzalem lecz tego telefonu na liscie nie ma i doskonale o tym wiem lecz dzialalo kilka dni razem z VoLte i VifiCalling i wtedy jak mialem zalaczone to LTE nie rozłaczalo. Jwk dzwonilem to powiedzieli ze mam uruchomione ale niestety zniklo.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując:

  • Telefony spoza listy terminali wspierających VoLTE w Orange mogą mieć systemowo wyłączane usługi VoLTE i Wi-Fi Calling.
  • Ponieważ telefony nie przeszły certyfikacji, Orange nie jest w stanie zapewnić poprawnego zestawienia połączeń oraz jakości podczas rozmowy.
  • Połączenia z aparatów niecertyfikowanych mogą mieć negatywny wpływ na działanie usługi dla innych użytkowników sieci.
Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na WiFiCalling, jest potem znika
  • 4 miesiące temu...
Cytując:
  • Telefony spoza listy terminali wspierających VoLTE w Orange mogą mieć systemowo wyłączane usługi VoLTE i Wi-Fi Calling.
  • Ponieważ telefony nie przeszły certyfikacji, Orange nie jest w stanie zapewnić poprawnego zestawienia połączeń oraz jakości podczas rozmowy.
  • Połączenia z aparatów niecertyfikowanych mogą mieć negatywny wpływ na działanie usługi dla innych użytkowników sieci.
Prosiłem wczoraj w Orange aby włączyli mi WiFi calling ale ni huhu, powiedziano że niby włączali ale tego modelu nie wspierają więc nie jest aktywna, system sprawdza model telefonu i jeśli zmienię na wspierany model to system automatycznie uruchomi usługę. Pierdu pierdu, wystarczyło by aby dodali model do listy i pewnie by śmigało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...