Skocz do zawartości

MIUI 22.3.16


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety dalej na Mi10T Lite mam problemy z "mapami". Po wybraniu trasy zaczyna wszystko strasznie przycinać. Problem przenosi się również na inne aplikacje, dopiero restart telefonu pomaga. Oczywiście do momentu uruchomienia map. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał:

Możesz zrobić jakiś logcat z tego? Nie mogę tego u siebie zreprodukować, sprawdziłem przed chwilą wyznaczanie trasy/rozpoczynanie nawigacji. Działa wszystko OK do tej pory.

https://xiaomi.eu/community/threads/guide-logging-with-adb-logcat.63684/

Tu może być problem. Bo występuje to tylko podczas aktywnej nawigacji. Siedząc w domu nie ma problemów. Coś kombinowałem wczoraj z asystentem i niby aplikacja działa płynniej. Dam znać później czy wszystko już działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Centrum funkcji z wersji Global, tylko Centrum funkcji testowane w Chinach na ich chińskim Mi Community. To, że można je zainstalować na Globalu i nawet może chodzi, nie oznacza, że jest w pełni gotowe. Jak Xiaomi je wrzuci do ROM-ów, no to będzie u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu miui 13 global stable pojawiła się aktualizacja tego centrum i miałem je do wyboru. Myślałem, że w każdej wersji Miui 13 jest to nowe centrum funkcji. Dzięki za wyjaśnienie i czekam cierpliwie na ten dodatek w Miui eu.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, trencz napisał:

Po zainstalowaniu aktualizacji pliki prywatne zostały uszkodzone. Kiepsko.

POCO F3

ja wiele razy miałem problemy z wrzucaniem updatow - wywalalo w różnych miejscach - czasami z jakimiś błędami czasami po prostu wisiało w nieskończoność np na jakiejs paczce "super" - ale po którymś razie w końcu szło do końca i system zawsze wstawał - do tego nie zauważyłem żeby były jakieś problemy z zawartością czy aplikacjami - a spodziewałem się że coś może być nie tak ... ogólnie to nie bardzo mam koncepcję z czym te problemy przy wgrywaniu updatow są związane - z kabelkiem nie mam problemów - podłączane do różnych portów USB do tego odpalane  na kilku różnych sterownikach i zawsze coś nie tak :) przykładowo - miałem problem z updatem - zmienialem sterownik chyba ze 3 razy i na którymś poszło bezproblemowo - myślę o temat rozwiązany fajnie - za tydzień wrzucam na tym samym kabelku i tym samym porcie USB ten sam sterownik - znowu wywaliło ... zobaczymy co będzie z kolejną wersja rozwojowa :) tak trochę się boje przyznam że w końcu nie uda się w ogóle wrzucić poprawnie żadnej wersji i nie będzie można w ogóle systemu odpalić .... mam nadzieję że nie ma takiej opcji :)

ps. tak przy okazji zapytam - co jest takiego niezwykłego w tym centrum funkcji z postów powyżej? poza regulacja głośności w zasadzie przecież to to samo co jest teraz na naszych wersjach rozwojowych - a podejrzewam że na stabilnych również

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Netoper napisał:

W jaki sposób uszkodziło pliki?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Miałem kilka plików ukrytych i zaszyfrowanych (funkcja ukrywania plików po przesunięciu palcem z góry na dół w menadżerze plików). Można było je ukrywać i spowrotem przywracać do dowolnego folderu tak by były widoczne. Po ostatniej aktualizacji pliki są, ale nie można ich otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem u siebie przed momentem, wyłączenie działa. Ale mam już 22.3.22 i nieco nowsza wersję apki aparatu, także może tam gdzieś jest/był problem.
Jakieś większe zmiany w aparacie w stosunku do 22.3.16?

Wysłane z mojego M2102K1G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza mniejszym rozmiarem czcionki w wyborze trybu za wiele się raczej nie zmieniło (ale też nie wszystko widać przy normalnym użytkowaniu). Niestety problem z slow motion nadal występuje i nie wiemy, co go powoduje.

edit: To raczej problem Xiaomi. Apka z 22.2.7 - wersji przed tym, jak zaczęliście zgłaszać z tym problemy - działa pod tym względem normalnie. Xiaomi zaktualizowało apkę w 22.2.17 i od tej pory jest to popsute. Ciekawe jest tylko to, że z tego co wiem nikt na chińskim ROM-ie nie zauważył problemu...

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyświetla tylko stronę "Mi Fitness", nie mam info o przenoszeniu danych. Możliwe, że Mi Band 4, którego używam, nie jest w tym zakresie wspierany po prostu.
Już ogarnięte prawdopodobnie to coś po stronie Xiaomi było dzisiaj spróbowałem i przenosi dane z mi fita tylko musiałem wyłączyć dnsa bo z nim nie działa a tydzień temu nawet po wyłączeniu go nie chciało działać

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może ustawiał kartę medyczną w Mi fitness aby była widoczna na ekranie blokady?

Niestety ale przycisk Ustawienia nic nie daje, a w uprawnieniach nie widzę aplikacji (chyba uprawnienia aplikacji systemowych są wyłączone?).

Screenshot_2022-03-24-15-30-56-332_com.mi.health.jpg

Edytowane przez Rysiurakieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz ustawiony region w Mi Fitness? (o ile się da)
Na Polskę jest ustawiony zmieniałem na chiński niby działa ale jest mnóstwo "śmieci" i zegarek jest po chińsku chyba że się sam po jakimś czasie przestawi

Na xiaomi.eu teraz tez widziałem że ktoś ma podobny problem region error


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...