Skocz do zawartości

Nie mogę dodać karty do konta!


nikodemski.niko

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Mi Banda 6 NFC i nie mogę dodać swojej karty (MasterCard) przez Mi Fit do mojego konta, bo wyskakuje error (2000) i nie wiem co on oznacza. Proszę o pomoc!!!

Edit: Problem rozwiązany! Musiałem dodać kartę Curve pod mi banda i kartę Curve połączyć z moją kartą jaką używałem! Innej opcji póki co nie ma. Na necie macie sporo poradników odnośnie korzystania z Curve itp. Co do bezpłatności tej aplikacji to wysyłają kod weryfikacyjny przez pobranie kilkudziesięciu groszy z waszego konta ale wam zwracają po jakimś czasie (przynajmniej ja tak miałem)

Edytowane przez nikodemski.niko
Rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie to samo, ale troszkę bardziej skomplikowane. Na mojej opasce dodałem. U żony tą samą kartę chciałem dodać to już nie przechodzi, mimo że kiedyś była ale ją wywaliło ( nie mam pojęcia jak ale już ze 2 razy albo żona coś namotała albo sam sie zrestartował do fabrycznych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie :) Ja też mam problem ze swoim Mi Bandem 6 NFC. Kupiłem niedawno, sprzęt nowy, a ani do aplikacji Mi Fitness, ani do Zepp Life nie mogę aktywować dodanej karty - odziwo Mastercard z Banku Pocztowego, czyli z banku, który jako pierwszy zaczął współpracować z Xiaomi Pay 🙄 Karta dodana do aplikacji, ale jak klikam, żeby aktywować kartę, to nie wyskakuje mi ekran do aktywacji, tylko pusty biały ekran. Ewidentnie mają błędy w aplikacji. Użerałem się z nimi i pisałem maile do supportu, że mają masę błędów w aplikacjach i że jest problem z dodawaniem i aktywowaniem kart, to mi lakonicznie odpowiedzieli, że problem jest im znany i pracują nad jego rozwiązaniem 😡 Na moje pytanie, kiedy to nastąpi, otrzymałem odpowiedź: nie wiadomo.

Edytowane przez michu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...