Jump to content

Ukrywanie roota dla aplikacji McDonalds

hhunter22

Recommended Posts

Witam. Wcześniej na roocie i wgranym miui eu działało. Wrzucony stable eu i zablokowany bootloader i wyrzuca błąd. Jakiś pomysł jak to obejść? Czyszczenie aplikacji czy przeinstalowanie nic nie dało. Nie działa też aplikacja Netflix. 

Screenshot_2022-03-11-19-48-35-173_com.mcdonalds.mobileapp.jpg

Edited by hhunter22

• ZduneX25 changed the title to Ukrywanie roota dla aplikacji McDonalds
  • 1 year later...

Odblokowany bootloader nie jest problemem dla aplikacji McDonalds ani Netflix. Nie mam Magiska, nie mam roota obie aplikacje działają bez cudowania od zainstalowania ze sklepu Google Play. To raczej kwestia błędu w ROM Xiaomi EU, bo na ROM Evolution X problem nie występuje. 

To jest zupełnie inna kwestia. Redmi Note 9 Pro to nie to samo co Xiaomi 13; ostatnio Google zaczął kombinować z SafetyNetem dla telefonów które zaczynały z Androidem 13, czyli m.in. Xiaomi 13. Na razie nie mamy rozwiązania na ten problem.
Czyli nawet Magisk tutaj nie pomoże? Chyba właśnie tak było że od zmiany z Mi11 na Mi13 przestała mi działać (oba na naszym Globalny odblokowane).

Chyba udalo mi się uruchomic apke McDonalds, pomógł moduł "Universal SafetyNet Fix" w Magisku, samo ukrywanie roota nic nie dawalo. Mam za to teraz problem z plikacja Aliora bo krzyczala ze urzadzenei ma roota, jak go ukrylem to tylko pokazuje blad, nr kontaktowy i nie chce sie zalogowac.