Jump to content

Gorsza wydajność po aktualizacji do MIUI 13.


Guest

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

kilka dni temu kupiłem Redmi Note 10 Pro. Przeglądając internet natknąłem się na poradę, by zmienić region na Szwajcarię by szybciej otrzymać aktualizację, co też zrobiłem - faktycznie zadziałało, pojawiła się aktualizacja do MIUI 13 i Androida 12. Po zainstalowaniu okazało się, że ucierpiała wydajność, przy korzystaniu z telefonu zdarzają się chwilowe przycięcia, niektóre aplikacje mają problemy z wydajnością (np. gra Beatstar nie działa za dobrze, klawisze w grze nie lecą zbyt płynnie - z grą nie było problemu na kilkuletniej Moto G5s Plus).

Chciałem wrócić do MIUI 12.5 i Androida 11, jednak nie udało mi się - utknąłem na odblokowaniu bootloadera, gdzie muszę czekać 168h by móc go odblokować i wgrać z powrotem starszą wersję.

Wie ktoś, jak zlikwidować problem z wydajnością? Albo jak szybciej przywrócić starą wersję oprogramowania bez oczekiwania tygodnia na możliwość odblokowania bootloadera?

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś na forum było opisane jak powrócić bez odblokowywania bodloadera ale nie potrafię znaleźć. Chodziło o zmianę nazwy plików może tobie uda się odszukać ten temat.

Edited by maciek04
Link to comment
Share on other sites

  • ZduneX25 changed the title to Gorsza wydajność po aktualizacji do MIUI 13.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...