Skocz do zawartości

Funkcje czatu są niedostępne


Rekomendowane odpowiedzi

Problemy na 12.5 global nie było, na 13 EU jest, więc może da się naprawić. Nie da się wysyłać mmsow z aplikacji Google i nie działają tamże funkcje czatu. Przy mmsach pokazuje się komunikat, że sieć jest niedostępna.

IMG_20220302_160946.thumb.jpg.1602f2445f6acc5741107ae7f9ab9448.jpg

IMG_20220302_160743.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W ustawieniach funkcji czatu pojawiła się fajna opcja do ustawienia od jakiegoś czasu. Jeśli jest problem z wysłaniem wiadomości po czacie (nie wszyscy mają dostęp, nie wszyscy włączają, inni jeszcze pstrykają w te i wewte), to wiadomość zostanie wysłana jako zwykły sms. Jeśli ktoś tam nie zagląda, to warto zajrzeć i włączyć. Poza aktualizacjami wiadomości trzeba również aktualizować carrier services. Obie te aplikacje mają wpływ na funkcjonowanie tej usługi.

Edytowane przez brawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć, podłączę się pod wątek.

Na Mi10T Lite nie działają mi mms'y, nie jestem w stanie odbierać ani wysyłać, mam cały czas komunikaty, że nie udało się pobrać/wysłać wiadomości mms.

Co z tym mogę zrobić?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wojted napisał:

@qmax Spróbuj sprawdzić ustawienia aplikacji od sms. Może coś tam trzeba zmienić lub zaznaczyć w jej ustawieniach. Ewentualnie dla sprawdzenia zainstaluj inną aplikację do obsługi smsów, na przykład Textra, i zobacz czy na niej działają mmsy.

Wysłane z Poco F3
 

Ok, zobaczę najpierw na uprawnienia, może w tym jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Funkcje czatu są niedostępne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...