awygo

ProgamingShop.pl

Recommended Posts

chyba proGAming shop ^_^ niezły rozrzut w cenach mają, mi2s za 1200? no niezbyt :D

Wysłane z mojego MI 2S

• Like 1

Po czym twierdzisz, że sklep sprzedaje telefony Xiaomi?

Czyżby po 2 (słownie: dwóch) starych telefonach sprzed 3 lat, bez aktualizacji cen?

Wysłane z MI Note Pro

Tak, po 2 (słownie dwóch) telefonach. Przecież napisałem, że wybór jest niewielki. Co do aktualizacji cen: nie rozumiem, czy ceny na stronie są nieaktualne?

Yy no raczej? Przecież takie coś to w 99% stare oferty sklepu. Obsługa to olala a skrypt nie usunął tych ofert jeśli np nikt nie zdjął telefonów ze stanu.

Jeśli sklep ma gdzieś coś takiego czyli nie dba o porządek to ja się trzymam z daleka.

Dlatego ten sklep nie sprzedaje telefonów Xiaomi bo ma w "ofercie" pierwsze i najstarsze modele.

Wysłane z MI Note Pro

Nie interesują mnie wyniki finansowe sklepu, sprzedaje, czy nie, to nie moja sprawa. Podałem link. pod którym można kupić, ot co! Nie wiem, czy ceny są aktualne, bo ten sprzęt mnie nie interesuje. Zamówiłem inny telefon, innej marki, i cena, która była na stronie sklepu została potwierdzona. Więc jest aktualna.

Tak jak nikogo nie interesują twoje stare linki do podejrzanych sklepów a jedynie to żebyś się przyniósł na inne forum i nie śmiecił tu starociami

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

• Like 2

Poza Tobą i mną, w wątku napisały jeszcze dwie osoby. Gdyby o mnie powiedziano "nikt", to poczułbym się urażony. Oczywiście wszystko zależy od tego kto to powie. Ciebie to nie dotyczy.

Edited by awygo

Oj źle to wszystko rozumiesz.

Jak byk widać, że to oferta widmo. Rozumiesz? Czy tylko dla mnie to jest logiczne i oczywiste?

Gdyby sklep sprzedawał normalnie Xiaomi to byś tam widział... Mi4 co najmniej i Redmi 2.

• Like 1

Widmo? Nie sądzę, jaki mieli by w tym cel? Zamówiłem inny telefon od nich, jest już w drodze, za pobraniem. Nie widzę nic podejrzanego. Być może chińskie telefony traktują jako mniej popularne, dlatego nie aktualizują oferty. A sprzedają różne marki, więc nic dziwnego że nie mają takiego wyboru Xiaomi jak w sklepach chińskich.

Nikogo nie namawiam, napisałem tylko informacyjnie. A opinię o sklepie napiszę jak dostanę swój zakup.

Edited by awygo

To skąd Mi2 za 1200 zł??

Gdyby dziś jakiś sklep jeszcze posiadał ten telefon to by kosztował może 400 zł.

Może kiedyś sobie te dwa telefoniki sprowadzili i sprzedawali ale teraz masz jak byk, że nie sprzedają Xiaomi bo nie mają żadnego modelu w ofercie.

• Like 1

Mi2s jest "na zapytanie", Xiaomi 1S jest "na stanie", dystrybucja SK, (domyślam się że Słowacja?). Nie wiem skąd pozyskują telefony Xiaomi. Ten, który zamówiłem (innej marki) pochodzi z oficjalnej czeskiej dystrybucji. Nasi południowi sąsiedzi od dawna mają bardziej cywilizowane podejście do interesów z chińczykami. W Polsce - niestety zamordyzm.

Wszystko w porządku. Telefon zamówiłem w sobotę, w środę rano był już kurier. Świetny kontakt ze sklepem, błyskawicznie odpowiadają na maile. Jestem zadowolony.

Wszystko w porządku. Telefon zamówiłem w sobotę, w środę rano był już kurier. Świetny kontakt ze sklepem, błyskawicznie odpowiadają na maile. Jestem zadowolony.

Jaki telefon kupiłeś?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Lenovo Vibe Z2 Pro.

Bardzo dobry wybór. Lepszego nie będzie.

• Like 1

Lenovo z QHD na Snapie 801 ? Ueeeeee ! :???:  :eek: 
#słabizna #dziadowanie #lichy #dobór #procesora #oszczędzanie #lenovo #na #podzespołach

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.