Skocz do zawartości

ProgamingShop.pl


awygo

Rekomendowane odpowiedzi

Yy no raczej? Przecież takie coś to w 99% stare oferty sklepu. Obsługa to olala a skrypt nie usunął tych ofert jeśli np nikt nie zdjął telefonów ze stanu.

Jeśli sklep ma gdzieś coś takiego czyli nie dba o porządek to ja się trzymam z daleka.

Dlatego ten sklep nie sprzedaje telefonów Xiaomi bo ma w "ofercie" pierwsze i najstarsze modele.

Wysłane z MI Note Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesują mnie wyniki finansowe sklepu, sprzedaje, czy nie, to nie moja sprawa. Podałem link. pod którym można kupić, ot co! Nie wiem, czy ceny są aktualne, bo ten sprzęt mnie nie interesuje. Zamówiłem inny telefon, innej marki, i cena, która była na stronie sklepu została potwierdzona. Więc jest aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Tobą i mną, w wątku napisały jeszcze dwie osoby. Gdyby o mnie powiedziano "nikt", to poczułbym się urażony. Oczywiście wszystko zależy od tego kto to powie. Ciebie to nie dotyczy.

Edytowane przez awygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widmo? Nie sądzę, jaki mieli by w tym cel? Zamówiłem inny telefon od nich, jest już w drodze, za pobraniem. Nie widzę nic podejrzanego. Być może chińskie telefony traktują jako mniej popularne, dlatego nie aktualizują oferty. A sprzedają różne marki, więc nic dziwnego że nie mają takiego wyboru Xiaomi jak w sklepach chińskich.

Nikogo nie namawiam, napisałem tylko informacyjnie. A opinię o sklepie napiszę jak dostanę swój zakup.

Edytowane przez awygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skąd Mi2 za 1200 zł??

Gdyby dziś jakiś sklep jeszcze posiadał ten telefon to by kosztował może 400 zł.

 

Może kiedyś sobie te dwa telefoniki sprowadzili i sprzedawali ale teraz masz jak byk, że nie sprzedają Xiaomi bo nie mają żadnego modelu w ofercie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi2s jest "na zapytanie", Xiaomi 1S jest "na stanie", dystrybucja SK, (domyślam się że Słowacja?). Nie wiem skąd pozyskują telefony Xiaomi. Ten, który zamówiłem (innej marki) pochodzi z oficjalnej czeskiej dystrybucji. Nasi południowi sąsiedzi od dawna mają bardziej cywilizowane podejście do interesów z chińczykami. W Polsce - niestety zamordyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...