Jump to content

Dynamiczne ujęcia w aparacie


Recommended Posts

Cześć, jestem posiadaczem Mi Mix 2s i rozglądam się za czymś nowszym, jednak Mix 2s ma jedną opcję, która przekonuje mnie do pozostania przy nim (bo ostatecznie to wciąż solidny smartfon, tylko bez aktualizacji).
Chodzi o dynamiczne ujęcia w aparacie, czyli robię zdjęcie i mogę wybrać jeden z kilkunastu kadrów sprzed kliknięcia zdjęcia i po. Do tego można robić krótkie wideo i gify z użyciem kadrów do wyboru. Wspaniała opcja.
Szukałem podobnej w Xiaomi 11T i 11T Pro na wystawie w Media Markcie i tego nie znalazłem i zastanawiam się co jest tego przyczyną.

Na Mix 2s mam soft xiaomi.eu (MIUI 12.1 z 4 września 2020) i nie jestem pewien, czy ta opcja była w globalu (na pewno znalazłem ją po wgraniu europejskiego odpowiednika). Nie wiem, czy jest to ekskluzywna opcja dla Mix 2s (i być może nowszych Mixów), czy może jest to po prostu zasługa xiaomi.eu.
Dlatego pytanie: czy jeśli kupię sobie Xiaomi 11 (póki co wygląda na potencjalnego następce mojego Mix 2s) i wgram soft xiaomi.eu, to będę mógł korzystać z tej opcji? Czy jest gdzieś rozpiska ficzerów xiaomi.eu, żeby sprawdzić dla których smartfonów jest ona dostępna? Nie mam jak sprawdzić u znajomych (jak by to powiedzieć mam najnowsze Xiaomi spośród znajomych). Czy u was jest ta opcja dostepna?

Edited by Bartek1906
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...