Skocz do zawartości

[13.0.2] Aktualizacja nie odpowiada.


pitt_99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Dziś w OTA pokazała mi się aktualizacja do wersji 13.0.4. po kliknięciu pobierz, pokazuje się komunikat o generowaniu linki i nic się nie pobiera. Po jakiś czasie pokazuje się napis "aktualizacje nie odpowiada" i daje wybór. Albo czekaj albo zamknij. 

Jest na to jaka rada?

IMG_20220220_174712.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pitt_99 napisał:

Witam. 

Dziś w OTA pokazała mi się aktualizacja do wersji 13.0.4. po kliknięciu pobierz, pokazuje się komunikat o generowaniu linki i nic się nie pobiera. Po jakiś czasie pokazuje się napis "aktualizacje nie odpowiada" i daje wybór. Albo czekaj albo zamknij. 

Jest na to jaka rada?

IMG_20220220_174712.jpg

jest rada pobierz https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.4.0.SKFMIXM_v13-12-fastboot.zip/download i zrób w trybie fastboot pełną instalkę albo aktualizację do 13.0.4 masz wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pobrać u nas z download tym razem. W czasie budowania ostatnich wersji stabilnych miui 12 nie było jasne, że wszystko będzie tylko pod fastboot i aktualizator nie ogarnia zmiany nazewnictwa. Zawiesza szukając mirrorów, których nie jest w stanie odszukać, a, że jest ich około 20 i każdy ma timeout 8s to android uznaje tak długi brak odpowiedzi za błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma. W normalnym przypadku nie zainstalujesz aktualizacji bez recovery (w tym przypadku TWRP, tak samo jak mi-recovery na Globalu). TWRP nie wspiera jeszcze Androida 12, więc nie zdeszyfruje pamięci, z której wyciągnąć można plik. Dlatego aktualizacje są u nas przez fastboota.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...