Jump to content

Utrata zapisu gps w Sports Tracker

Recommended Posts

Witam, mam problem z używaniem apki Sports tracker. Po wyłączeniu ekranu telefon (nowy Redmi 10 Pro) przestaje trackowac ślad gps. Włącza się dopiero po włączeniu ekranu pokazując trasę od momentu zatrzymania do ponownego włączenia w linii prostej co oczywiście nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Próbowałem blokować ekran ale w ustawieniach max. Opcja to i tak wyłączenie po 10 minutach. Można z tym coś zrobić ? Po tygodniu używania tej marki zaczynam tracić cierpliwość do Xiaomi...problem z Android Auto teraz z ST. 

A samej aplikacji dałeś odpowiednie uprawnienia? Chodzi o baterię, pracę w tle, kłódka, i zapewne wyświetlanie na ekranie blokady , i ciort wie co ona jeszcze tam potrzebuje np wyświetlanie nad innymi aplikacjami itp.
Do tego pewnie też w fonie potrzebne jest włączenie stałej lokalizacji.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Wszystkie (poza systemowymi) aplikacje tego typu muszą mieć włączone zasilanie bez ograniczeń i autostart. Już dawno temu goggle zakomunikowało, że android będzie zabijać aplikacje działające w tle i korzystające z gps. Jeśli jest możliwość włączenie dostępu na stałe do gps, to też proponuję przyznać uprawnienie. Z reguły obecnie jest tylko w czasie korzystania z aplikacji.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...