Skocz do zawartości

MIUI 22.2.9


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, kaciek napisał:

W systemowej aplikacji poczty faktycznie problem z zapisywaniem plików nie występuje, ale jednak jestem przyzwyczajony do Gmail... Może to naprawią.

Moment, to mówimy o systemowej aplikacji Poczta czy o Gmailu? Z tego, co zrozumiałem @Evenred , chodziło o tę pierwszą aplikację.

Jeśli masz problemy z zapisywaniem załączników/dostępem do pamięci w Gmailu czy Telegramie, to musisz zrobić reset do fabrycznych. Inaczej żadna aktualizacja tego nie naprawi (na Androidzie 12). U mnie nie ma problemu również na Gmailu.

Godzinę temu, 77kylo napisał:

Aparat robi mi zdjęcia w formacie MVIMG.Jak to zmienić zeby zapisywał w jpeg?Jak przekonwertowac istniejące juz pliki?

Wyłączyć Dynamiczne ujęcia (ikonka na górze, czwarta od lewej, w aplikacji Aparatu).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu kwestia juz nowszej wersji rozwojowej czyli 2.17 - updater nie widzi sprzetu - jest caly czas komunikat "waiting for device" sterownik jest ok (na wszelki wypadek wrzucony jeszcze raz, zadnych konfliktow) oczywiscie sprzet uruchomiony w trybie fastboot -> na poprzedniej aktualizacji wykrywalo i startowalo bezproblemowo - co tu moze byc przyczyna? jakis problem z sama paczka z softem i updaterem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 77kylo napisał:

Wyskakuje mi nowsza wersja oprogramowania w telefonie ale nie ma jej jeszcze do pobrania na forum.Gdzie można znalezc.

z forum nie pobierasz oprogramowania tylko że strony miui Polska - na górze masz pobierz miui i tam szukasz swojego modelu fona i pobierasz - chyba że przejdziesz do działu pobierania z menu swojego konta na forum - też jest taka możliwość

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kacper Skrzypek napisał:

Problem z fastbootem zlokalizowaliśmy, w nocy był reupload.

o to super - nic tam nie kombinowałem na siłę - trza pobrać i wrzucić :) tam widziałem że pojawiły się instrukcje przy pobieraniu paczki przez update w telefonie - nie zaszkodzi że będą bo nie każdy ogarnia o co chodzi a nowi użytkownicy pewnie oczekują automatycznego updatu po ściągnięciu paczki :) tak się trochę dowiedzą co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem na Mi 10 wersję wcześniejszą od 22.2.9 i niestety wciąż mam problem gdy włączę kilka możliwości łączności jednocześnie, np..Bluetooth, dane mobilne i gps. Wtedy dostaje błąd oraz po chwili telefon się restartuje.
Co mogę w tym przypadku zrobić? 

Screenshot_2022-02-20-02-52-36-767_com.miui.bugreport.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kacper Skrzypek napisał:

Wyczyścić dane aplikacji Uprawnienia.

Jak to mogę zrobić? Nie znaduję apki Uprawnienia w managerze aplikacji


Edit:
Wyczyściłem jedynie apke com.android.server.NetworkPermissionConfig,
Czy to to?

Edytowane przez Kertukos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu MIUIEU mój POCO F3 stał się urządzeniem Redmi K40. Wiem, że jest jeden soft do tych dwóch modeli bo dzieli ich tylko nazwa. Czy jednak jest jakiś sposób na to żeby zmienić na POCO F3? Za każdym razem łapię się na tym że coś się stało z telefonem bo wyświetla się Redmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...