Skocz do zawartości

Rozłącza z WiFi, nie zapisuje zdjęć po serwisie


Chipik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W moim telefonie Note 8 Pro bez powodu pojawily się problem z nakładaniem się poprzedniego obrazu. Telefon trafił do serwisu na gwarancji, tam został wymieniony moduł wyświetlacza, oraz wygrane oprogramowanie w wersji 12.5.4.0. Odebrałam tel tydzień temu. I jak wcześniej przez prawie rok nie sprawiał żadnego problemu tak przez te 7 dni : aparat robił zdjęcie ale nie zapisywał w pamięci. - wyłączyłem go i uruchomiłem ponownie - pomogło. Niektóre ze zrobionych zdjęć w miniaturach jest ok ale jak je otworze to albo jest częściowo czarne, albo przyjmuje kolory tęczy zakrywający część zdjęcia. Dodatkowo często rozłącza mi się wifi i podłącza za chwilę z powrotem. Tyle dziwnych zachowań zauważyłem przez 7 dni. Czy to jest jakiś  błąd oprogramowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stało się to po aktualizacji no to pierwszym podejrzanym jest oprogramowanie, ale nie można też wykluczyć usterki sprzętowej.
Na początek reset do ustawień fabrycznych, jak nie pomoże to wgranie starszego romu, jakby i to nie pomogło to serwis.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Rozłącza z WiFi, nie zapisuje zdjęć po serwisie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...