Skocz do zawartości

Mi Note 10 Lite 12.5.7 (stabilna) - problem z czcionkami


meriox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Po aktualizacji do MIUI 12.5.7 (wersja stabilna) pojawił się problem z czcionkami. Mianowicie, po zmianie grubości czcionki w ustawieniach, zmiany nie są aktywne w MIUI.
Któraś z wcześniejszych wersji MIUI Polska posiadała już taki błąd i został wyeliminowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał:

Czy wyłączyłeś zmienną grubość czcionki w ustawieniach?

Po wyłączeniu tej funkcji nie ma możliwości regulacji grubości. Czcionka oczywiście systemowa.

Znajomy z Mi Note 10 Lite po aktualizacji ma ten sam problem. Co więcej... Znajomy instalował system na nowo po pełnym formacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z loga nic nie udało się wyciągnąć. Porównałem w międzyczasie poprzedni i ten ROM, prawdopodobnie brakuje dwóch plików, które są potrzebne do tej zmiennej czcionki. Sprawę zgłosiłem, czekam na informację.

EDIT: Te pliki nie były potrzebne, ale znaleźliśmy źródło problemu. Fragment kodu odpowiedzialnego za to w tej wersji jest stary i nie widzi pliku czcionki, dlatego grubość się nie zmienia. Nie wiem jeszcze, czy będzie reupload, czy będzie trzeba czekać na kolejną wersję.

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kacper Skrzypek napisał:

Niestety z loga nic nie udało się wyciągnąć. Porównałem w międzyczasie poprzedni i ten ROM, prawdopodobnie brakuje dwóch plików, które są potrzebne do tej zmiennej czcionki. Sprawę zgłosiłem, czekam na informację.

EDIT: Te pliki nie były potrzebne, ale znaleźliśmy źródło problemu. Fragment kodu odpowiedzialnego za to w tej wersji jest stary i nie widzi pliku czcionki, dlatego grubość się nie zmienia. Nie wiem jeszcze, czy będzie reupload, czy będzie trzeba czekać na kolejną wersję.

Ok, dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...