Skocz do zawartości

Mi 11 Lite 5G - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.7.0.SKICNXM - Android 12


Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo ( prawie). Telefon i wiadomości od Google działają ok. Natomiast kontakty nie. Niby wszystkie są, ale bez numerów. 

Tylko mam jeszcze jeden problem, który doprowadza mnie do szewskiej pasji. Powiadomienia z kilku aplikacji m.in. wiadomości, watshapp. Ustawiam własny dźwięk powiadomienia i działa... do restartu telefonu. Później od nowa ustawianie i działa do wyłączenia telefonu.

P.S. Udało mi się uruchomić aplikację kontakty Google 😀.

W uprawnieniach aplikacji telefon Google zezwoliłem na dostęp do kont na urządzeniu. Pokazały się kontakty z numerami.

Edytowane przez bo_jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2022 o 17:22, Licht napisał:

Sorry, że tak drążę ten temat, ale u mnie aplikacja Kontakty Google w żaden sposób nie chciała współpracować z Dialerem Google i przy próbie wyboru kontaktu z listy, zwracała komunikat, że jest pusty, co oczywiście mijało się z prawdą.

Zależało mi na dialerze od Amerykanów, bo bardzo skutecznie odsiewa spam, a cecha ta jest nie do przecenienia, natomiast w dialerze od Xiaomi można tylko zablokować rozmówców spoza listy kontaktów (nieznanych), a to jednak nie to samo.

Dla mnie opcja nagrywania rozmów jest priorytetem, a nie że odsiewa spam, czego w "ameryce" jest brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, nexxus2 napisał:

Dla mnie opcja nagrywania rozmów jest priorytetem, a nie że odsiewa spam, czego w "ameryce" jest brak.

I dla mnie jest ona istotna, niemniej jeszcze bardziej cenię sobie święty spokój, który zapewnia ochrona przed spamem.

Jest kilka skutecznych aplikacji rejestrujących rozmowy telefoniczne, działających odrębnie od systemowego dialera i w sumie działa to nie mniej dobrze, niż wykorzystywanie aplikacji Dyktafon przez systemowy dialer, jak w aplikacji Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Licht napisał:

I dla mnie jest ona istotna, niemniej jeszcze bardziej cenię sobie święty spokój, który zapewnia ochrona przed spamem.

Jest kilka skutecznych aplikacji rejestrujących rozmowy telefoniczne, działających odrębnie od systemowego dialera i w sumie działa to nie mniej dobrze, niż wykorzystywanie aplikacji Dyktafon przez systemowy dialer, jak w aplikacji Xiaomi.

Możesz podać przykłady sprawdzonych apek do rej. rozmów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamil3451 napisał:

Możesz podać przykłady sprawdzonych apek do rej. rozmów?

Wypróbuj aplikację CallApp, to istny kombajn wszystko w jednym (dialer, nagrywanie rozmów, blokowanie spamu i wiele więcej).

Nie chcę podawać nazw konkretnych ACRów, jako że używałem ich na innych markach telefonów (Samsung, Sony), a co telefon, nawet w ramach tej samej marki, to inna współpraca z rejestratorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...