Skocz do zawartości

Bateria - SOT


Wako1986

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Vergiliusz napisał:

Na pewno czas pracy na baterii skrócił się od aktualizacji do MIUI 12.5 EE

Ja mam Miui 13 i Antka 12 i nie narzekam na baterie, jak mało siedzę na fonie to wystarcza na dwa dni, jak dłużej posiedzę to wieczorem ładowanko

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Bateria - SOT
  • 2 tygodnie później...

8h po LTE/5G wątpię. Podawajcie scenariusze używania, bo podawanie że 8h to bzdura. 90% ludzi używa go z sobą w pracy, dworze, uczelni a nie po wifi w domu. W życiu nie osiągnąłem więcej niż 4. Nie gram, nie używam fb, insta. Używam 99% po LTE.

Edytowane przez r3k3rs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie tak robisz. Powinieneś ładować spokojnie do wskazania 100%. A z dołu jak spadnie poniżej 20%, ale dla tego że to szkodzi czy polepsza coś aku, ale po prostu spowolni ci telefon. Tak to działa i w komputerach. Te wskazanie 100% to nie jest pełne naładowanie akumulatora. Im mniej będziesz tankować, tym częściej będziesz to robić.

Edytowane przez brawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, wlodeka napisał:

Rzeczywiście ja tylko po WiFi (emeryt siedzi w domu) i raz mi wyszło SOT ponad 7h. Zaznaczam że telefon Mi 11i, nowy! Teraz średnio SOT 5h ale bateria startuje z 90% (nie ładuje do pełna) i po 5h jeszcze w 30% naładowana

Emeryt nie emeryt dane trzeba pokazać w prawdziwym scenariuszu. Pokaż jak po LTE czy w jakim tam obecnie się zasięgu znajdujesz. Po wifi zawsze czasy są dobre.

@brawo wszystko fajnie ale temat dotyczy baterii SOT mi11i a od dwóch lat go nie używasz :). Nie mówimy tu o tym jak ładujemy itp.

Edytowane przez r3k3rs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, r3k3rs napisał:

Nie mówimy tu o tym jak ładujemy itp

Czytaj ze zrozumieniem. Jeśli ktoś pisze o SOT (kompletnie nie miarodajny parametr), to jak najbardziej zależy to od tego jak naładowany jest aku. Jeśli ktoś nie ma w pełni naładowanego aku, to w ogóle o czym tu mówić?  ;) I nie ma to znaczenia w jakim telefonie...

Edytowane przez brawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...