Skocz do zawartości

Redmi Note 10 Pro - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.2.0.SKFMIXM - Android 12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam wgraną wersję MIUI by xiaomi.eu, 12.5.9  RKFMIXM stabilna, w menu aktualizacji wyświetla mnie się nowa wersja MIUI 13.0.0.0 SKFMIXM, jednak po kliknięciu pobierz, nic się nie dzieje, jednak po pewnym czasie wyskakuje błąd i przekierowuje do strony xiaomi.eu by ręcznie pobrać. Czy po pobraniu tej wersji i przeniesieniu na kartę SD telefonu, można dokonać aktualizaci ręcznej (...) Zainstaluj aktualizację z pliku zip, czy trzeba przez TWRP jako świeże wgranie do pustego telefonu?

Edytowane przez Janus PAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z najnowszą aktualizacją do Redmi Note 10 Pro. Plik xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.2.0.SKFMIXM_v13-12-fastboot i po wybraniu w Aktualizacjach tego pliku przerzuca mnie do TeamWin Recovery oczywiście tak jak zawsze wybieram plik w install próbuję uruchomić plik się wczytuje, a zaraz znowu restart Recovery i tak w kółko. Nie mam pojęcia czego to może być wina, próbowałem kilka razy i nic cały czas w kółko Recovery się resetuje, czy to może być wina uszkodzonego pliku z aktualizacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Deportivo88 napisał:

ok dzięki za pomoc, ale po rozpakowaniu i przejściu telefonu w tryb fastboot, uruchamiam na kompie Fastboot jako administrator i nic się nie dzieje. 

W sensie uruchamiasz skrypt czy jakiś inny plik? Bo nie do końca rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wgrałem ta aktualizację, wszystko przebiegło bezproblemowo. Mam jeden problem jaki się pojawił, przy wykonywaniu połączenia poprzez aplikację telefon, rozmówca mnie słyszy, jednak ja jego nie, takiej sytuacji nie ma przy połączeniach poprzez watsup czy Duo. Reset telefonu przywraca dwustronna komunikację, jednak po czasie błąd powraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Netoper napisał:

Jaką aktualizację chcesz robić skoro masz najnowsza wersję?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka


 

Sorry źle napisałem nie chodzi o aktualizację tylko o zmianę V12.5.4.0.RKFIDXM Android11.0 na MIUI 13 Polska - 13.0.2.0.SKFMIXM - Android 12, czy mogę tak jak w instrukcji po przez fasboot to zrobić bez zmiany na wcześniejszą wersją MIUI POLSKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Żeby robić aktualizacje trza mieć najpierw w fonie zainstalowany rom bazowy (system) no i dopiero ewentualnie jego się aktualizuje.
Sama aktualizacja(pakiet aktualizacyjny) nie jest systemem.
A jak masz pełny plik romu (systemowy) no to go normalnie wgrywasz na fona zastępując poprzedni rom.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edit

Czyli przy zmianie romu robisz to

" a) Jeśli chcemy zainstalować ROM "na czysto", z całkowitym wyczyszczeniem telefonu, uruchamiamy wersję windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat"







  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janus PAK napisał:

Asystent google włączony.

Możliwe że OK Google jest powodem tego braku słyszalności, musiałbyś wyłączyć Voice Match (w ustawieniach asystenta) i sprawdzić, czy wróci do normy. Nie mamy niestety żadnego telefonu mającego tylko oprogramowanie globalne, żeby to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Netoper napisał:

Jasne. Żeby robić aktualizacje trza mieć najpierw w fonie zainstalowany rom bazowy (system) no i dopiero ewentualnie jego się aktualizuje.
Sama aktualizacja(pakiet aktualizacyjny) nie jest systemem.
A jak masz pełny plik romu (systemowy) no to go normalnie wgrywasz na fona zastępując poprzedni rom.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edit

Czyli przy zmianie romu robisz to

" a) Jeśli chcemy zainstalować ROM "na czysto", z całkowitym wyczyszczeniem telefonu, uruchamiamy wersję windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat"

Jeszcze pytanko który ściągnąć V13.0.3.0.SKFEUXM czy V13.0.2.0.SKFMIXM




 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że OK Google jest powodem tego braku słyszalności, musiałbyś wyłączyć Voice Match (w ustawieniach asystenta) i sprawdzić, czy wróci do normy. Nie mamy niestety żadnego telefonu mającego tylko oprogramowanie globalne, żeby to sprawdzić.
U mnie asystent włączony i słychać normalnie.


Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał:

Możliwe że OK Google jest powodem tego braku słyszalności, musiałbyś wyłączyć Voice Match (w ustawieniach asystenta) i sprawdzić, czy wróci do normy. Nie mamy niestety żadnego telefonu mającego tylko oprogramowanie globalne, żeby to sprawdzić.

Zrestartowałem asystenta googla, oraz voice mach i teraz działa normalnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 20:33, Netoper napisał:

Wgrałem ten room sweet-V13.0.2.0.SKFMIXM_v13-12_23019_20220125-fastboot system jest zrootowany, a Magisk jest instalowany podczas fleszowania wszystko działa , po restarcie nic się nie zawiesza telefon uruchamia się normalnie jest OK.http://wojtek59.waw.pl/sweet-V13.0.2.0.SKFMIXM_v13-12_23019_20220125-fastboot.rar

Jest nagrywanie połączeń telef. i to mnie cieszy




 

 

Edytowane przez rumot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...