Skocz do zawartości

MIUI 22.1.19


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, brawo napisał:

Albo ktoś robi cię w trąbę.

nie ma takiej możliwości - to zaufana osoba zrzut był zrobiony z telefonu i wysłany - na pewno nie było żadnej ingerencji z jej strony - co ciekawe końcówka tej wiadomości - urwane zdanie - to to co pisałem jej dużo wcześniej kilka tygodni temu bo pamiętam - i tu właśnie jest to moje pytanie czy ktos może doświadczył takiej sytuacji - co ciekawe kiedyś inna osoba pisała mi że smsy które wysłałem są podwojne tzn to samo dwa razy a ja tak nie wysyłam - zawsze pojedynczy - poza tym u mnie w historii widać że jest wysłany jeden a druga osoba dostaje dwa .... czary? jeden pan mówił kiedyś że są na świecie rzeczy które nie śniły się fizjologom - może to właśnie to .... :)

ps wrzucam zrzuty ekranu - pierwszy to ode mnie z wysłanych drugi to od tej osoby która odebrała - może tak będzie te dziwy czarno na białym widać :)

Screenshot_2022-02-07-19-49-14-759_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2022-02-07-19-49-40-261_com.miui.gallery.jpg

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Netoper napisał:

@Master może oddaj telefon na badanie do Citizen Lab emoji102.png

Próbowałeś wyczyścić pamięć podręczna aplikacji od smsów?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

no kto wie .... choć taka płotka jak ja to nikomu nie potrzebna do niczego .... :) a pamiec wyczyscze oczywiście bo tego nie robiłem do tej pory - może coś to da ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazjonalne problemy z treściami SMS-ów niestety się zdarzają i to nie jest reguła,  tak się działo już dawniej - nie tylko na Xiaomi.

17 minut temu, Marek Boratyński napisał:

Witam. Po aktualizacji Miui 13, wersja 22.01.22. Przestały mi działać płatności zbliżeniowe, w poprzedniej wersji było ok. Można coś zaradzić, czy trzeba czekać na oficjalną wersję? Telefon Poco F 2 pro. 

Pobierz aplikację YASNAC ze sklepu Play, przeprowadź tam test SafetyNeta i napisz, czy przechodzi. Być może pomoże też wyłaczenie opcji programisty (o ile są włączone). Masz Magiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kacper Skrzypek napisał:

Okazjonalne problemy z treściami SMS-ów niestety się zdarzają i to nie jest reguła,  tak się działo już dawniej - nie tylko na Xiaomi.

Pobierz aplikację YASNAC ze sklepu Play, przeprowadź tam test SafetyNeta i napisz, czy przechodzi. Być może pomoże też wyłaczenie opcji programisty (o ile są włączone). Masz Magiska?

Nie mam magiska. Nie wiedziałem jak to wgrać :(

1 minutę temu, Marek Boratyński napisał:

Nie mam magiska. Nie wiedziałem jak to wgrać :(

 

Screenshot_2022-02-07-20-39-36-134_rikka.safetynetchecker.jpg

Mam wyłączone opcje programisty. Dodam że na poprzedniej wersji systemu działało normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2022 o 01:04, Master napisał:

no niestety chyba tylko zostaje .... ogólnie ciekawa sprawa .... proszę dać znać przy okazji co tam w serwisie powiedzą i zostaje życzyć powodzenia!

ps. kolejna aktualizacja wersji rozwojowej zapewne w czwartek wieczorem lub w piątek jak zazwyczaj :)

Cześć

 Po aktualizacji to wersji 22.02.09. Problem z brakiem łapania ostrości przy większej odległość zniknął. Na szczęście nie muszę oddawać tel do serwisu😃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tymik29 napisał:

Cześć

 Po aktualizacji to wersji 22.02.09. Problem z brakiem łapania ostrości przy większej odległość zniknął. Na szczęście nie muszę oddawać tel do serwisu😃

super :) ja nawet nie dałem rady wrzucić tej nowej wersji .... problem przy updacie przez fastboota .... ale luksus że pomogło - pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...