Skocz do zawartości

Zmiana tła telefonu z bialego na czarny w Xiaomi 11T 5G ??


Krzysztof 68

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie  jak zmienić tło  telefonu z bialego na czarny w Xiaomi 11T 5G ?? Ikony mam idealne, tapete czarna, kontakty czarne, tylko gdy wlaczam ikonke telefonu jest sakramenco biale czego nie moge zniesc. Mam tez  Nowy Xiaomi 11 Lite 5 G NE i tam tło jest czarne a w kazdym razie ciemne czyli da sie to zrobic tylko nie pamietam jak?? I druga sprawa dostalem odpowiedz ze miui.eu czy tez miui. polska nie bedzie do modelu  Xiaomi 11T 5G  z uwagi na procesor. ?? Chodziło mi głównie o nagrywanie z czym sobie zreszta poradzilem w tym modelu zdejmujac bootloader i flashujac  Romem Indonezja MIUI Global 12.5.3. gdzie jest w opcjach nagrywanie. Czy jak przyjda nowe romy do regionu indonezja to bedzie mi sie automatycznie aktualizowac bo bootloader sie zamknal. I czy opcja nagrywania tam nie zniknie?? Na dole screenshoty - jak zrobic na tych dwoch zeby tło było ciemne?? Pozdrawiam.

Screenshot_2022-01-19-14-58-49-438_com.miui.home (FILEminimizer).jpg

Screenshot_2022-01-19-14-59-06-654_com.simplemobiletools.contacts.pro (FILEminimizer).jpg

Screenshot_2022-01-19-14-59-32-342_xyz.klinker.messenger (FILEminimizer).jpg

Screenshot_2022-01-19-14-59-53-586_com.android.settings (FILEminimizer).jpg

Screenshot_2022-01-19-15-00-07-955_com.android.contacts (FILEminimizer).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem chcialem tylko zeby zawiadamialo mnie o odpowiedziach.

I czy jakby zastosowac ROM od Mi 10T Lite albo od  Xiaomi 11 T PRO 5 G to by sie nie dalo go wgrac, bo pod niektorymi modelami pisze ze rowniez moznawgrac do.......    tylko nie chcialbym uwalic smartfona.

Edytowane przez Krzysztof 68
dodatkowe pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłeś w ogóle ciemny motyw w ustawieniach? (na globalu - tryb ciemny, w ustawieniach wyświetlacza).

Aktualizacje będą się automatycznie instalować. Nagrywanie raczej nie zniknie. I nie, ROM od Mi 10T Lite albo od Xiaomi 11T Pro nie przejdzie. To są zupełnie inne telefony...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper Skrzypek niech cię Bóg w dzieciach wynagrodzi :). Takie proste a człowiek taki głupi, wystarczył ruch palcem i jest miodzio. A siedzę w komórkach od 1990 r. jak w pierwszej pracy kupiłem Alcatela. No ale człowiek uczy się i od młodszych kolegów i się tego nie wstydzę. Przeszedłem chyba ze 20 firm produkujących telefony, ale zostanę na parę latek przy Xiaomi. Chciałem wymienić na model PRO, bo tam jest inny procek i jest MIUI.eu, ale kosztuje za dużo. No cóż cieszy tylko ze na tej Indonezji będzie się samo aktualizowało i mam nadzieje ze nie wyłącza nagrywania. Polska to dziwny kraj co im przeszkadza nagrywanie-jak do mnie dzwonią to mówią rozmowa nagrywana-jak ja mowie ze ja też nagrywam to trzask słuchawki, a jak mówię na końcu rozmowy tez cię nagrałem i mam dowód to słyszę brzydkie słowo i jeb słuchawka. A nieraz mi to pupę uratowało. Ale mój drugi fon obecnie to Xiaomi 11 Lite 5 G NE i tam jest MIUI.eu-naprawdę za***ista sprawa chylę głowę przed twórcami. Ale musze miec dwa telefony bo mam 3 numery. Powiedzmy ze taka praca albo zboczenie 😁. Kacper SUPERPMODZIE. Pozdrawiam .

  • Kacper Skrzypek
Edytowane przez Krzysztof 68
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...