Skocz do zawartości

ROM z nagrywaniem rozmów - Mi 10T Lite


trumanshow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Kacper Skrzypek zmienił(a) tytuł na ROM z nagrywaniem rozmów - Mi 10T Lite

Bardzo dziękuje za info. Wgram na początku ten Tajwański i potestuje jak będzie Ok to zostawie a jak coś nie tak to postaram się wgrać xiaomi.eu na te model no tam to już chyba będzie wszystko.Mam  telefon redmi note 8 pro jestem  zadowolony . Daje żonce bo się upiera a ja  wskakuję na Mi 10T lite bo po co mamy mieć takie same 

Edytowane przez trumanshow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wgrałem wczoraj  soft Tajwański  :gauguin_tw_global_images_V12.5.2.0.RJSTWXM_20211129.0000.00_11.0_global MiFlashem. Ogólnie  czas 446s i wyskoczył jakiś błąd. Nie blokowałem bootloadera aby mieć możliwość wgrania innego na wypadek wszelki. Telefon się zrestartował i działa. Wszystko się uruchomiło po wgrywane nie ma żadnych zawieszeń .Nagrywanie  jest, NFC jest  karty  jeszcze nie dodawałem sprawdzę .Pytania takie czy może tak zostać jak działa czy lepiej wgrać jeszcze raz ten sam Soft ?.Lub niech kots jak może doradzi czy lepiej jest do tego modelu wgrać Xiaomi.eu  dedykowany pod ten model.

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest OK, ten błąd nie wpływa na sam soft, to raczej kwestia MiFlasha, bo też tak czasem miałem.

Czy warto zostać czy wgrywać xiaomi.eu - to już zależy od Ciebie. Na xiaomi.eu jest Android 12, ale to głównie zmiany kosmetyczne, przynajmniej obecnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 26.01.2022 o 15:53, trumanshow napisał:

Wgrałem wczoraj  soft Tajwański  :gauguin_tw_global_images_V12.5.2.0.RJSTWXM_20211129.0000.00_11.0_global MiFlashem. Ogólnie  czas 446s i wyskoczył jakiś błąd. Nie blokowałem bootloadera aby mieć możliwość wgrania innego na wypadek wszelki. Telefon się zrestartował i działa. Wszystko się uruchomiło po wgrywane nie ma żadnych zawieszeń .Nagrywanie  jest, NFC jest  karty  jeszcze nie dodawałem sprawdzę .Pytania takie czy może tak zostać jak działa czy lepiej wgrać jeszcze raz ten sam Soft ?.Lub niech kots jak może doradzi czy lepiej jest do tego modelu wgrać Xiaomi.eu  dedykowany pod ten model.

1.jpg

2.jpg

Ten błąd jest zawsze jeśli podczas wgrywania nie zamykasz bootloadera. Wszystko jest ok. Napisz czy działa nagrywanie połączeń i sklep play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...