Jump to content

ROM z nagrywaniem rozmów - Mi 10T Lite

trumanshow
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim pytanie zamierzam kupić ten telefon  i czy jest dla niego soft z możliwością  nagrywania rozmów ? 

teraz posiadam  redmi note 8 pro z softem indonesia  ten ma taka mozliwość.

Hej nie znalazłem indonezji .Jest  soft ale INDYJSKI.A masz może namiar na indonezyjski było by super

Byc może nie dopisałem chodzi o model  MI 10T lite 

Edited by trumanshow

• Kacper Skrzypek changed the title to ROM z nagrywaniem rozmów - Mi 10T Lite
1 godzinę temu, trumanshow napisał:

chodzi o model  MI 10T lite 

Odpisałem dla Mi10T, dla Lite Indonezji nie ma, w India jak jest to prawdopodobnie nie będzie działać NFC. Ale masz juz linka do Tajwanu w którym też nagrywanie powinno być i NFC.

• Thanks 1

Bardzo dziękuje za info. Wgram na początku ten Tajwański i potestuje jak będzie Ok to zostawie a jak coś nie tak to postaram się wgrać xiaomi.eu na te model no tam to już chyba będzie wszystko.Mam  telefon redmi note 8 pro jestem  zadowolony . Daje żonce bo się upiera a ja  wskakuję na Mi 10T lite bo po co mamy mieć takie same 

Edited by trumanshow

• 2 weeks later...

Wgrałem wczoraj  soft Tajwański  :gauguin_tw_global_images_V12.5.2.0.RJSTWXM_20211129.0000.00_11.0_global MiFlashem. Ogólnie  czas 446s i wyskoczył jakiś błąd. Nie blokowałem bootloadera aby mieć możliwość wgrania innego na wypadek wszelki. Telefon się zrestartował i działa. Wszystko się uruchomiło po wgrywane nie ma żadnych zawieszeń .Nagrywanie  jest, NFC jest  karty  jeszcze nie dodawałem sprawdzę .Pytania takie czy może tak zostać jak działa czy lepiej wgrać jeszcze raz ten sam Soft ?.Lub niech kots jak może doradzi czy lepiej jest do tego modelu wgrać Xiaomi.eu  dedykowany pod ten model.

1.jpg

2.jpg

Jest OK, ten błąd nie wpływa na sam soft, to raczej kwestia MiFlasha, bo też tak czasem miałem.

Czy warto zostać czy wgrywać xiaomi.eu - to już zależy od Ciebie. Na xiaomi.eu jest Android 12, ale to głównie zmiany kosmetyczne, przynajmniej obecnie.

• Like 1

• 2 months later...
Dnia 26.01.2022 o 15:53, trumanshow napisał:

Wgrałem wczoraj  soft Tajwański  :gauguin_tw_global_images_V12.5.2.0.RJSTWXM_20211129.0000.00_11.0_global MiFlashem. Ogólnie  czas 446s i wyskoczył jakiś błąd. Nie blokowałem bootloadera aby mieć możliwość wgrania innego na wypadek wszelki. Telefon się zrestartował i działa. Wszystko się uruchomiło po wgrywane nie ma żadnych zawieszeń .Nagrywanie  jest, NFC jest  karty  jeszcze nie dodawałem sprawdzę .Pytania takie czy może tak zostać jak działa czy lepiej wgrać jeszcze raz ten sam Soft ?.Lub niech kots jak może doradzi czy lepiej jest do tego modelu wgrać Xiaomi.eu  dedykowany pod ten model.

1.jpg

2.jpg

Ten błąd jest zawsze jeśli podczas wgrywania nie zamykasz bootloadera. Wszystko jest ok. Napisz czy działa nagrywanie połączeń i sklep play