Skocz do zawartości

Problem z ładowaniem.


kahmus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem problem z ładowaniem Xiaomi Mi 11 Lite 5g. Gdy podłącze oryginalną ładowarke do telefonu gdy jest on naladowany od 0% do około 50% to telefon nie laduje sie od razu, tylko co chwila wylacza ladowanie i wlacza jeszcze raz. Czasami trwa to nawet z 30 razy zanim przejdzie do normalnego szybkiego ladowania, bo nie przechodzi w tryb super szybkiego ladowania. Natomiast gdy telefon jest naladowany na wiecej niż te 50% wszystko chodzi prawidłowo. Kupiłem taką samą ładowarke jak oryginalnie to w ogóle nie ładuje telefonu. Czy może to być wina softu czy czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka bądź/oraz kabel. W najgorszym wypadku gniazdo w telefonie. 

Do 50 procent ładowarka ciśnie na maxa, później zaczyna wyhamowywać. Im bliżej 100 tym słabiej ładuje. Problem jest z maxymalną mocą. 

Nowa ładowarka "jest oryginalna" czy tylko ja przypomina? Niestety, obecnie tanie akcesoria to niepewne akcesoria. 

Ziomki nie mają? Pożyczyć, sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku miałem bardzo podobne objawy. Później doszło do tego brak połączenia z komputerem. I w ten sposób niespełna 1,5 miesięczny telefon wylądował w serwisie CCS, bo MiCenter odpisał, że nie mieli wtedy części.
Po niecałym tygodniu wrócił z wymieniona płytką że złączem USB.

To było pod koniec sierpnia. Od naprawy nie mam z nim najmniejszych problemów.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...