Skocz do zawartości

Amazfit bip s - chińska wersja A1805 brak możliwości zmiany języka/softu


greq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam problem z którym borykam się już dłuższą chwilę... Fora przewertowane, wiele plików ściągniętych, niezliczone ilości prób zmiany softu i nic...

Może po kolei:

- mam amazfita bip s ver chińska A1805

- wersja oprogramowania: FW: 4.1.5.65, HW: 0.22.131.2 (tu jest chyba największy problem - nigdzie nie widnieją tak "wysokie" wersje softu)

- gadgetbridge łączy się i przesyła soft (miałem problem z kluczem autoryzacyjnym, ale znalazłem na to sposób - jestem do usług w tym temacie)

- zawsze próbuję wgrać plik FW jako pierwszy (niektórych plików FW nie da się wrzucić z powodu; "urządzenie nie gotowe", w akcie desperacji pliki RES też próbowałem jako pierwsze z podobnym rezultatem)

- każda próba wrzucenia softu kończy się niepowodzeniem - jedynie powiodło się z softem, który gdzieś znalazłem zaczynającym się od "4", ale oczywiście był to w dalszym ciągu chiński język (na tej samej stronie była wersja softu z "2" na początku - ale tu oczywiści niepowiedzenie).

To chyba tyle z potrzebnych informacji. Liczę na to,że ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził. Moje poszukiwanie rozwiązania na razie stanęły w miejscu i jestem bliski kapitulacji.

Bedę wdzięczny za pomoc - podejmę każda próbę - nawet tą o "podwyższonym ryzyku" ;-)

 

Pozdrawiam

 

 

IMG_20220113_090907.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj innej wersji programu bo są z nimi jaja, Zobacz na apkmirror.

Jeśli mi się nie pomieszało to bodajże tym programem soft podmieniałem
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edit, w notifi chyba usunęli możliwość zmiany firmware, zainstalowałem obecna i nie ma, w starszej tak z przed roku było.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Netoper napisał:

Próbuj innej wersji programu bo są z nimi jaja, Zobacz na apkmirror.

Jeśli mi się nie pomieszało to bodajże tym programem soft podmieniałem
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edit, w notifi chyba usunęli możliwość zmiany firmware, zainstalowałem obecna i nie ma, w starszej tak z przed roku było.

 

Dziękuję - każda uwaga jest bardzo cenna. Znajdę wersję starszą i w wolnej chwili będę próbował. Oczywiście podzielę się wynikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 13.01.2022 o 11:34, greq napisał:

miałem problem z kluczem autoryzacyjnym, ale znalazłem na to sposób - jestem do usług w tym temacie

Hej!:)

Czy jesteś w stanie poradzić z problemem opisanym poniżej?:

Kupiłem na OLX'ie na prezent opaskę/zegarek Amazfit model Bip S. Problem polega na tym, że nie mogę się połączyć z aplikacją Zepp, ponieważ wyskakuje komunikat, że zegarek już został połączony z innym telefonem (próbowałem po kodzie QR jak i po Bluetooth).😬 Sprzedawca niestety umywa ręce.😢 Czy jest szansa na uratowanie tego sprzętu poprzez obejście tej blokady?🤔

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc lub namiar.🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Netoper napisał:

Serwis nie pomoże bo nie ma możliwości ingerowania w konta.
Jedynie to support Xiaomi może coś zdziałać jak się udokumentuje że jest się obecnym właścicielem,.
 

Na grupie Facebook'owej polecili mi jeszcze tę metodę -> https://codeberg.org/Freeyourgadget/Gadgetbridge/wiki/Huami-Server-Pairing 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...