Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 11 Lite - problem z bezpiecznym połączeniem


Patryk0023

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Pisze tutaj z dość dziwnym problemem...

Od kilku miesięcy posiadam Xiaomi Mi 11 Lite. Urządzenie sprawuje się świetnie. Tylko ma dość dziwny blad, z którym niestety nie wiem jak już mogę sobie poradzić. Problem dotyczy bezpiecznego polaczenia w trakcie korzystania z sieci komórkowej.  Najbardziej to można odczuć gdy włączy się hotspot. Przeglądając Internet, pobierając pliki czy podczas innych codziennych czynności w Internecie można zauważyć ze w przeglądarce pojawia się error: "err_ssl_protocol_error" czy inne podobne związane z SSL (to samo się dzieje korzystając z mobilnej przeglądarki na urządzeniu). Trochę googlowalem po necie jak rozwiązać ten problem i były rozwiązania typu: ustawić automatyczne ustawianie czasu, wyczyścić dane przeglądarki czy tez przejść przez Hard Reset urządzenia. Wszystkie te czynności zrobiłem i niestety nie poprawiła się sytuacja - nie licząc ze trochę rzadziej występuje ten error - ale jest.
Dodam tez informacje, ze na innym modelu Xiaomi (Xiaomi Redmi Note 7) działało wszystko poprawnie - wiec można tutaj wykluczyć problem po stronie operatora. Przy korzystaniu z Wi-Fi telefon tez dobrze się zachowuje...
Czy może ktoś miał tez taki problem? Wie jak można go rozwiązać? 

 

Z góry dziękuje za odpowiedz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...