Jump to content

Podgląd aktualnej godziny podczas używania stopera


Kerreth
 Share

Recommended Posts

Cześć.

Rozważam zakup Amazfit BIP, ale ponieważ dość często zdarzało mi się korzystać ze stopera w innym zegarku to chciałbym wiedzieć czy jest jakaś możliwość podglądu aktualnej godziny kiedy stoper działa. Dopuszczam też wykorzystanie BipOS.

U przyjaciela na Amazfit BIP S Lite udało mi się podglądnąć godzinę przy działającym stoperze przez "rozwinięcie" panelu dostępnego przez przeciągnięcie od góry ekranu. Niemniej nie wiem czy na BIP w ogóle można coś takiego zrobić podczas działania stopera, a na dodatek widziałem, że domyślnie - przynajmniej na głównym ekranie - ten "rozwinięty" panel zawiera głównie przycisk od trybu "Nie przeszkadzać" i nie ma tam godziny.

Z kolei na Mi Band 3 który posiadam udało mi się dojść do tego, że kiedy zegarek jest zablokowany to na ekranie odblokowywania widoczna jest aktualna godzina, także w ten sposób to sprawdzam.

Wydaje mi się, że mógłbym też zamiast odpalania stopera odpalić jakąś "aktywność" bo tam jest chyba i stoper i godzina od razu, ale raz że żeby to odpalić to trzeba się przez kilka ekranów "przeklikać" zdaje się, później jeszcze jest chyba odliczanie (chyba że da się to jakoś pominąć), a na koniec jeszcze takie "sesje" będą mi się niepotrzebnie odkładać w aplikacji jeśli się nie mylę. Także nie jestem pewien czy to jest najlepsze rozwiązanie.

Czy zatem taki podgląd godziny jest w jakiś sposób możliwy? Może jest jakaś aplikacja pod BipOS?

Link to comment
Share on other sites

Może jeszcze proste pytanie: czy kiedy stoper jest włączony można wyświetlić ekran "DND" (Z przyciskiem włączenia trybu "Nie przeszkadzać") przez przeciągnięcie w dół czy nie? Widziałem że można zmienić tamten ekran, także myślę że to rozwiązałoby sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...