Skocz do zawartości

Redmi Note 9 Pro EU - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.3.0.RJZMIXM - Android 11


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 9 Pro EU (nazwa kodowa: joyeuse).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote9ProEU_V12.5.3.0.RJZMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy zmian nie ma poza tą przedstawioną przez Xiaomi.

Cytat

[MIUI 12.5 Enhanced]

Swift performance. More life between the charges
Focused algorithms: Our new algorithms will dynamically allocate system resources based on specific scenes, ensuring smooth experience on all models
Atomized memory: Ultra-fine memory management mechanism will make RAM usage more efficient
Liquid storage: New sensitive storage mechanisms will keep your system vibrant and responsive as time goes by
Smart balance: Core system improvements allow your device to make the best of the flagship hardware specs

[System]

Updated Android Security Patch to December 2021. Increased system security.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic ciekawego :)

Jak na razie nie widzę nic nowego, telefon działa płynnie ale tak samo działał na wcześniejszej wersji, niestety to co nie działało na wcześniej wersji nadal nie działa.

W moim przypadku jest to wspomniane VoWiFi oraz nie mogę zapisać kopii motywu, jest komunikat że kopia motywu została utworzona jednak nic się nie tworzy.

Rozumiem że nie ma opcji aby mieć oryginalną klawiaturę?

Redmi Note 9 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale nadal nie wiem, jaką dokładnie klawiaturę masz na myśli, bo oni zrobili parę klawiatur. Chyba o tę? Ściągnij sobie i sprawdź, może się motyw zmienia.

https://file.market.xiaomi.com/download/AppStore/05efb3e7eab624f578a9118aae07a792b0d34622c/FacemojiKeyboardForXiaomi_2.4.4.apk

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za chęci, ale to nie ta. Jakoś przeżyję bez tego.

A tak z innej beczki, na ostatniej aktualizacji nie jestem w stanie nadać uprawnień do pamięci dla przeglądarki - nie ma takiej opcji.ed6c10548831d4c73bf083d954976400.jpg

dorzucam log wykonywania kopii motywu i drugi przy próbie zapisania pliku z przeglądarki - pojawi się komunikat że należy nadać uprawnienia jednak nie wyskakuje monit z taką możliwością jak w przypadku innych aplikacji i w ustawieniach aplikacji nie ma takiego uprawnienia co widać na screenie.
 

 

log_joyeuse_V12.5.3.0.RJZMIXM.zip

Edytowane przez lgumo01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kogoś zainteresuje, ale obecnie używając apki od pogody pokazuje nazwę danej miejscowości , a nie większego miasta będącego nieopodal :) taka ciekawostka :) bateria spokojnie ma dwa dni , trochę gadam , przeglądam internet i fb , gram w pokemony :P wiec trochę się go użytkuje, odczucia w kulturze pracy podobne, może na lekki plus , ale to obiektywna moja ocena , do tego zaczełem używać gestów a nie przycisków i teraz to fajnie działa :) jedynie aparat mógłby być lepszy , albo chociaż apka od niego , a tak to całkiem spoko imo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, mam nadzieje że na temat. Mam telefon z polskiej dystrybucji, wgrałam Xiaomi.eu stabilne - 12.0.1.0.QJZMIXM - Android 10, przez OTA zaktualizował mi się do 12.0.2.0.QJZMIXM - Android 10, teraz pokazuje ze jest to najnowsza dostępna wersja. Czy ten rom Xiaomi.eu stabilne - 12.5.3.0.RJZMIXM - Android 11, jest aktualizacja i mogę ja zainstalować? bo widzę że są inne literki, ale zarówno jeden jak i drugi rom jest do Redmi Note 9 Pro EU - MIUI 12 Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kacper Skrzypek napisał:

Tak, możesz ją zainstalować. Może być konieczna aktualizacja TWRP, aby później móc zainstalować aktualizacje pod Androidem 11.

OK, dzięki za odpowiedz, a czy wgra się przez plik zip czy lepiej przez recovery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry wieczór
Mam nowego magiska 24.1 iiiiii

Nie działa gpay.

Ukryłam CALA aplikacje. Wyłączyłam play protect.
Zainstalowałam moduły takie jak safety net i sqlite.
Mam aplikacje z deny list: ukryte oprócz google Play Services bo zaznaczam ale za każdym RE startem wracają nie zaznaczone.

Pytanie co robić?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam wgrany obecnie ROM MIUI v12.0.2.0.QJZMIXM a chciałbym posiadać najnowszy ROM v12.5.3.0.RJZMIXM.  Czy jest opcja wgrania nowego ROMu bez utraty danych przez TWRP (obecna wersja 3.4.1B-joeuse-0530) jeśli tak, to bardzo proszę o link i ewentualnie instrukcje. 

Edytowane przez CHiORi
zmiana treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...