Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - tryb przesyłania plików nie działa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam X3 NFC 6/128 GB, na pokładzie był najnowszy Global, teraz najnowsza wersja xiaomi.eu i nie działa mi przesył plików (czyli ten drugi z trzech na liście do wyboru po podłączeniu telefonu do kompa) po podłączeniu telefonu kablem do PC (Win 8). Wcześniej w innych telefonach (ostatnio Redmi Note 8T z aktualnym xiaomi.eu) łączył się bezproblemowo. Nawet nie mogłem zainstalować jak Bozia przykazała romu z wrzuceniem go na pamięć wewnętrzną, bo telefon nie był wykrywany, instalacja odbyła się z pliku wrzuconego na kartę SD. Tylko ja mam z tym problem, czy to znany bug? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zmienić i... nic. Jakby brakowało jakiegoś sterownika (tego MTP) na kompie, próbowałem coś ustalić na podstawie identyfikatora sprzętu (tam gdzie brakuje sterownika, tj. wykrzynik), ale w google cisza... Nie wiem czy bug w androidzie, czy coś z systemem nie tak (ale jak wspomniałem, starsze modele, na starszym andku były wykrywane...). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miflasha też próbowałem i jakieś errory wywaliło... masakra. Nie wiem o co chodzi. Kable i porty zmieniane, próbowane. OS też, Win 8.1 jak i stara 7-mka i bez zmian. Akurat z tego nie korzystam często, ale... chcę mieć sprawny system. 

Edytowane przez schnor25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...