Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 11 - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.4.0.SKBCNXM - Android 12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal na xiaomi.eu jest problem z wysyłaniem MMS z aplikacji sms Google Wiadomości, przy próbie wysłania MMS pojawia się błąd "Sieć nie jest gotowa, spróbuj ponownie".  Gdy tego samego MMS wysyła sie z apki od xiaomi nie ma problemu. Wszelkie próby zmian ustawień nic nie dają i tak się dzieję, na każdym xiaomi.eu / polska.  Może ktoś ma podobny problem ? Lub jest w stanie zrobić test u siebie? 

6 godzin temu, crystal84 napisał:

Jak wygląda miui 13 w tej wersji? Jest stabilnie? Nie ma większych problemów? Jestem teraz na 12.5.8 EEA i zastanawiam się czy nie spróbować androida 12 z miui 13.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Jest stabilnie, bateria na pierwszy rzut oka dłużej trzyma, responsywność odczuwalnie lepsza, płatności zbliżeniowe (po zmianie na hce) śmiga, odcisk palca szybszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zajec napisał:

Nadal na xiaomi.eu jest problem z wysyłaniem MMS z aplikacji sms Google Wiadomości, przy próbie wysłania MMS pojawia się błąd "Sieć nie jest gotowa, spróbuj ponownie".  Gdy tego samego MMS wysyła sie z apki od xiaomi nie ma problemu. Wszelkie próby zmian ustawień nic nie dają i tak się dzieję, na każdym xiaomi.eu / polska.  Może ktoś ma podobny problem ? Lub jest w stanie zrobić test u siebie?

Też korzystam z googlowskich Wiadomości i mmsy działają u mnie normalnie.

Jeżeli chodzi o baterię, to wydaje mi się, że jest trochę gorzej niż na 12.5.16.

W kwestii automatycznego podświetlenia ekranu, zauważyłem tu dużą zmianę. Jasność zależy nie tylko od poprzedniego czujnika ale też od tylnego (w tej roli występuje chyba któryś z aparatów). Wcześniej jak zasłoniłem przedni czujnik, to nawet w dobrze oświetlonym miejscu jasność ekranu spadała prawie do 0, teraz żeby tak się stało muszę zasłonić przedni czujnik oraz tylną wysepkę. W jasnym pomieszczeniu po zakryciu tylko poprzedniego czujnika, jasność spada w bardzo niewielkim stopniu. Po wejściu w menu serwisowe (CIT, Light sensor) wyświetlane są odczyty z DAC oraz BackDAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

 

Pytanie co do klawiatury gboard. Mam ustawiony język PL ale po przytrzymaniu klawisza pojawiają się oprócz polski znaków jeszcze jakieś wynalazki.

Do tej pory używałem swifta czy tam swikey M$ ale się skaszaniła chwilowo i przeszedłem na tą i nie wiem czy tak ma być czy coś jest nie teges?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak całkiem coś nie tak z ustawieniem powiadomień
Nie zapamiętuje ustawień na sms

 

Po restarcie telefonu nie pamięta ustawionych powiadomień na apkach typu mbank czy sms

Przy zmianie powiadomień trzeba kilka razy próbować ustawić, lub dać brak i dopiero odpowiedni dźwięk

Edytowane przez piqpoq
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak całkiem coś nie tak z ustawieniem powiadomień
Nie zapamiętuje ustawień na sms
 
Po restarcie telefonu nie pamięta ustawionych powiadomień na apkach typu mbank czy sms
Przy zmianie powiadomień trzeba kilka razy próbować ustawić, lub dać brak i dopiero odpowiedni dźwięk
Dokladnie, mam tak samo. Nie wolno restartować fona

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę z innej beczki. Mam od wczoraj MI 11 i jeszcze czekam na odblokowanie BL, szukam i szukam ale znaleźć nie mogę,czy trn rom mogę wgrać przy zablokowanym BL. Do tej pory miałem Mi Note 10 Pro od początku odblokowany i sidziałem cały czs na tygodniówce i nie chciałbym na dziń dobry czegoś zepsuć. Dzięki za wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zauwazylem znaczne wydłużenie ladowania tel. Ładowarką xiaomi, 65WGaN. 50 min to byl standard, teraz 1.5h!Ładowarka sprawdzona na innymv tel, kabel też. W accubattery prąd lad. 1600, prędkość 45%-/h.Troche to słabe… Jakies pomysly? Pozdrawiam

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak macie z powiadomieniami? 

Ja mam wprawdzie wersję 11pro, ale chyba aż takiej różnicy nie powinno być. 

Chodzi mi o to, że po jakimś czasie przestaje otrzymywać powiadomienia (signal, telegram, czasem Outlook, apki bankowe etc). Czasem trzeba wejść w aplikacje, czasem same przychodzą, wszystkie naraz, zbiorówka z kilku godzin. Klodki, autostarty nie działają. 

Na miui12.5 działało ok, robiłem dirty flash. 

Ktos jeszcze się z tym spotkał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2022 o 12:06, j.a.r.e.c.k.i napisał:

Witam
Zauwazylem znaczne wydłużenie ladowania tel. Ładowarką xiaomi, 65WGaN. 50 min to byl standard, teraz 1.5h!Ładowarka sprawdzona na innymv tel, kabel też. W accubattery prąd lad. 1600, prędkość 45%-/h.Troche to słabe… Jakies pomysly? Pozdrawiam

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka
 

U mnie jest wszystko w normie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...