Skocz do zawartości

Xiaomi 12 PRO - pytania ogólne, wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Napiszę pierwszy. Pakowanie kolejny raz USB 2.0 to już jest jakiś absurd. No i szkoda, że kolejny snapdragon to piekarnik. Wątpię, że coś się w tej kwestii zmieni w globalnej wersji. Ogólnie patrząc na recenzję wizualnie telefon mi się podoba chociaż mógłby mieć płaski ekran :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Postanowiłem w końcu zmienić telefon. Stary, poczciwy a przede wszystkim niezniszczalny Mi8EE nadal spełnia moje oczekiwania ale od czasu do czasu łapie zawieszki. No i od długiego czasu nie ma już wersji cotygodniowych a to największa zabawa w posiadaniu Xiaomi. Procek Mi 12 grzeje się tylko w bardzo wymagających grach i aplikacjach, więc sprawa mnie nie dotyczy jednak bardziej martwi mnie temat braku możliwości roota a co za tym idzie brak Magisk i jego modułów oraz brak AdAway. Mimo wszystko liczę, że coś się zmieni w tym temacie w najbliższym czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rock'n'rolla Co do ubicia telefonu to szanse są nikłe. Pobierasz rom pod fastboot. Wgrywasz rom, że następnie instalujesz Magiska. W nim jest opcja modyfikacja pliku boot.img, który przenosisz na kompa i wgrywasz komendą przez fastboot. Po tym zabiegu masz roota i magiska na telefonie bez TWRP. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2022 o 20:02, skay77 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem wersji Pro

https://tradingshenzhen.com/en/xiaomi-12-12x-xiaomi-12-pro/xiaomi-12-pro-8gb128gb ale nie mogę tu dojść czy to B20 ma bo tak dziwnie uciete jest w specyfikacji

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

to są wersje Chińskie wiec bez b20 nawet masz tam asystenta zgodnosci i brak b20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

witam

Już kiedyś pytałem o to w przypadku Mi10, ale teraz mam 12 Pro i mam pytanie czy ktoś sprawdzał czy na Romach Xiaomi.eu działa Fermata Auto w połączeniu z AA?

Jako podpowiedź podam, że trzeba ją instalować przez Kinginstallera.

Jeżeli ktoś chętny mogę podesłać pliki lub linki do pobrania, będę wdzięczny za pomoc, gdyż z tego powodu zmuszony jestem siedzieć na wersji Global co nie do końca mi pasuje. Zawsze korzystałem z tych Romów jeszcze za czasów Xiaomi polska, nadal bym chciał,lecz to ograniczenie mi ni pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam mam pytanie czy ktoś płaci telefonem za granicą?? Opiszę sytuację, wcześniej normalnie płaciłem telefonem poprzez apke IPKO a teraz mam problem tzn przykładam telefon, wpisuje kod i cisza po ponownym położeniu tel. na terminalu. Jeżeli chodzi o Polskę to nie ma problemu ale6za granicą już jest. Czy komuś przydarzyło się coś podobnego??

Wysłane z mojego 2201122G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, Panowie nie wiem czy to odpowiedni dział. Mam problem z redmi 12 pro, 8gb/256gb. 

1. Filmy wysyłane przez messengera się "wykrzaczają". Ciemno tło lub artefakty, ten sam film wysłany przez bluetooth bez problemów działa. Oczywiście usuwanie messenger, instalowanie innych wersji, uprawnienia itd przerobione i nadal problem nie rozwiązany. 

2. Nie działają filmy po kliknięciu "play" bezpośrednio w galerii.

 

Dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...