Jump to content

Xiaomi 12 PRO - pytania ogólne, wątek zbiorczy


ZduneX25

Recommended Posts

  • 1 month later...

Napiszę pierwszy. Pakowanie kolejny raz USB 2.0 to już jest jakiś absurd. No i szkoda, że kolejny snapdragon to piekarnik. Wątpię, że coś się w tej kwestii zmieni w globalnej wersji. Ogólnie patrząc na recenzję wizualnie telefon mi się podoba chociaż mógłby mieć płaski ekran :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Postanowiłem w końcu zmienić telefon. Stary, poczciwy a przede wszystkim niezniszczalny Mi8EE nadal spełnia moje oczekiwania ale od czasu do czasu łapie zawieszki. No i od długiego czasu nie ma już wersji cotygodniowych a to największa zabawa w posiadaniu Xiaomi. Procek Mi 12 grzeje się tylko w bardzo wymagających grach i aplikacjach, więc sprawa mnie nie dotyczy jednak bardziej martwi mnie temat braku możliwości roota a co za tym idzie brak Magisk i jego modułów oraz brak AdAway. Mimo wszystko liczę, że coś się zmieni w tym temacie w najbliższym czasie. 

Link to comment
Share on other sites

W dniu 6.04.2022 o 20:02, skay77 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem wersji Pro

https://tradingshenzhen.com/en/xiaomi-12-12x-xiaomi-12-pro/xiaomi-12-pro-8gb128gb ale nie mogę tu dojść czy to B20 ma bo tak dziwnie uciete jest w specyfikacji

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

to są wersje Chińskie wiec bez b20 nawet masz tam asystenta zgodnosci i brak b20

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

witam

Już kiedyś pytałem o to w przypadku Mi10, ale teraz mam 12 Pro i mam pytanie czy ktoś sprawdzał czy na Romach Xiaomi.eu działa Fermata Auto w połączeniu z AA?

Jako podpowiedź podam, że trzeba ją instalować przez Kinginstallera.

Jeżeli ktoś chętny mogę podesłać pliki lub linki do pobrania, będę wdzięczny za pomoc, gdyż z tego powodu zmuszony jestem siedzieć na wersji Global co nie do końca mi pasuje. Zawsze korzystałem z tych Romów jeszcze za czasów Xiaomi polska, nadal bym chciał,lecz to ograniczenie mi ni pozwala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...