Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.11.0.RJBCNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 10 (nazwa kodowa: umi).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI10_V12.5.11.0.RJBCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na tą aktualizację. Uszkadza dyktafon a dokładnie dostęp do wcześniej nagranych rozmów z poziomu dyktafonu. Wyświetla komunikat o uszkodzonym lub braku pliku. Jest to aplikacja systemowa więc nie można jej zaktualizować z APK mirror. Nowo nagrane rozmowy działają poprawnie (te nagrana już po aktualizacji) na wcześniejszej wersji 12.5.10 działało bez zarzutu.

Czy można bezpiecznie wgrać bez utraty danych wersję 12.5.10 w ten sam sposób w jaki przeprowadza się aktualizację?

Edytowane przez wolver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Dostęp do wcześniej nagranych plików może jest możliwy po prostu z poziomu menedżera plików (katalog MIUI/sound_recorder). Brak dostępu z dyktafonu jest spowodowany tym, że ta apka już zwyczajnie nie ma dostępu do katalogów znajdujących się poza jej "zasięgiem" (cóż, takie uroki scoped storage).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "nie" odnosi się do instalacji poprzedniego wydania systemu?

Do tej pory przy aktualizacjach nie było takiego problemu z dyktafonem. W związku z tym że w mojej pracy jest mi to niezbędne do sprawnego funkcjonowania chętnie wrócę do 12.5.10.

 

Edytowane przez wolver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ja co prawda nie nagrywam, ale 12 przypadkowo nagrała mi się jedna rozmowa i teraz z ciekawości wchodzę w dyktafon, wyskoczyła informacja żebym przyznał uprawnienia jakieś tam w folderze, przyznałem i to nagranie z 12 grudnia bez problemu mi się tam wyświetla i odtwarza.
Co do romu - stabilny, płynny, zaktualizowane paczki bezpieczeństwa, żadnych problemów jak dotąd. Dziękuję zespołowi!

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po przyznaniu uprawnienia rozmowy się wyświetlają ale nie da się ich odtworzyć. Rozwiązaniem tego problemu jest wyczyszczenie danych aplikacji z poziomu ustawień dyktafonu. Pliki nie zostaną usunięte. Po uruchomieniu dyktafonu nie będziemy widzieli wcześniej nagranych rozmów do czasu aż dyktafon ponownie wczyta listę plików. Im więcej mamy plików z rozmowami tam dłużej to trwa. Po takim zabiegu rozmowy odtwarzają się poprawnie. Dzięki temu jak za pół roku zadzwoni klient to w dalszym ciągu w prosty sposób możesz sobie przytoczyć poprzednią rozmowę i obsłużyć go tak jakbyś z nim rozmawiał wczoraj.

Edytowane przez wolver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...