Skocz do zawartości

POCO F3 / Redmi K40 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.19.0.RKHCNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu POCO F3 Redmi K40 (nazwa kodowa: alioth).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMK40_POCOF3_V12.5.19.0.RKHCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To ja mam takie pytanko, bo powoli zaczynam sie zastanawiac zeby wrzucić andka 12 z miui 13 na swoje F3.

Poprzednia wrzucałem przez TWRP. Miałem lekka zabawe z partycją, ale się udało.

Będę wdzieczny za krótkie info jak mam teraz postapic.

Chce zaktualizowac z 12 do 13, wiec nie chce formatowac sobie telefonu. Wrzucałem soft do wszystkich swoich Xiaomi od chyba 6 lat,

ale człowiek sie starzeje, a widać, że coraz więcej zachodu i gimnastki wymagają kolejne aktualizacje/zmiany softu.

dzieki za kilka słow i instrukcje kroczek po kroczku, co by uniknać cegiełki. :)

 

dziękuje

Edytowane przez QbaPL
dopieszczanie posta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli z and 12 na 13 najlepiej jest przejsc fastbootem , a nie przez twrp? zgodnie z instrukcja z pierwszych wpisów o miui 13 dla f3?

 

przepraszam, ale zobaczyłem ze jestem w zlym temacie. byl przypiety na szczycie listy

Edytowane przez QbaPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanko. Mam aktualnie 12.5.6.0 i poki co nie spiesyz mi sie do nowszego, bo nie mam zamiaru przechodzic dramatu z niedziałaniem róznych rzeczy. :)

Niestety dziś odziwo zauważyłem, że pojawił się nowy proces który zaczął zjadać baterie. Chodzi o dpmd. Czy mieliście z tym styczność, a jezeli tak, to co zrobić, zeby sie tego pozbyc? Dzieki za pomoc.

 

Wygląda na to, że znalazłem sprawcę. Odinstalowałem Signal-a, którego to zainstalowałem dwa dni temu. dpmd znikło, a przez noc bateria dalej na 100%.

Edytowane przez QbaPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...