Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 11 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.16.0.RKBCNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 11 (nazwa kodowa: venus).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI11_V12.5.16.0.RKBCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Panowie. Dla pewności. W updaterze nie wykrywa nowej wersji. Jestem na stable i mam już sciagniety nowy rom.Przechodze ze stable na stable najnowszy poprzez flashowanie pliku zip wcześniej skopiowanego do phona bez formatu itd, zrozumiałe. Czy przed flasowaniem muszę wylaczyc blokadę ekranu? Żeby nie bylo problemów przy odpaleniu nowego romu? I jeszcze jedno. Czy jeżeli robię update przez plik ZIP w TWRPwszystkie dane i ustawienia pozostają jak przy updacie OTA? Dzięki i pozdrawiam

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, czyli nie muszę wyłączać przed flashem blokady ekranu, ok.Pytam ponieważ po wyłączeniu blokady przestało mi działać google pay powiązane z mbankiem. W mbanku karta mastercard byla jako niedodana, w google widziała. Dopiero chyba 10 konsultant zresetowal token .Chce uniknąć tych przebojów, THX

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy odpaleniu TWRP nie mam dostępu do pamięci gdzie jest plik zip z romem. Pewnie jakbym zlikwidował blokadę by byl, ale utracilbym googlepay, czyli dodana płatność. Znalazłem rozwiązanie na YT. W TWRP montujemy pamięć jako usb. Podlaczamy do kompa i kopiujemy zip romu. Demontujemy po skopiowaniu. Rom jest widoczny w data/media. Flashujemy z istniejącym encryption. Wszystko hula jak należy. Pozdrawiam

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawił się problem z wyłączeniem trybu cichego, nie da się tego zrobić z poziomu centrum funkcji. Po kliknięciu w ikonę przekreślonego dzwoneczka nic się nie dzieje. Jedyna opcja, to wejście do ustawień i tapnięcie w suwak głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ,jestem nowy w temacie , pierwszy tel od Xiaomi. Miałem kiedyś oppo find 7 tam było podobnie z Romami . Mam pytanko mam stabilna wersję, poprzednia, dziś pojawiło mi się w tel że jest nowa wersja , czyli ta. Ale klikając aktualizuj , wyskakuje info że generuje link i zamyka aplikacje. A tego romu nie mogę stąd pobrać. O co chodzi? Rozumiem że ROM instaluje przez te trzy kropeczki lokalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adulek napisał:

U mnie pojawił się problem z wyłączeniem trybu cichego, nie da się tego zrobić z poziomu centrum funkcji. Po kliknięciu w ikonę przekreślonego dzwoneczka nic się nie dzieje. Jedyna opcja, to wejście do ustawień i tapnięcie w suwak głośności.

Powinien już być reupload

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marekglogow napisał:

Kupiłem w pl , ale wersja cn

Musisz poczytać forum, bo CHYBA ten miui PL oparty jest na CN. Musisz odblokować bootloader i później wgrać odpowiedni rom z twrp.

Tylko poczytaj co z czym i jak, bo nie chce cie wprowadzać w błąd. Z tymi chińskimi jest takiś problem z przechodzeniem między regionami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piqpoq napisał:

Musisz poczytać forum, bo CHYBA ten miui PL oparty jest na CN. Musisz odblokować bootloader i później wgrać odpowiedni rom z twrp.

Tylko poczytaj co z czym i jak, bo nie chce cie wprowadzać w błąd. Z tymi chińskimi jest takiś problem z przechodzeniem między regionami.

Region mam już zmieniony i poprzednia aktualizacje. Ale tej nie mogę pobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku wersji romu czasami zdarza mi się problem z odebraniem połączenia, tzn. przeciągam żeby odebrać i wraca dalej do ekranu żeby odebrać i tak cały czas. W tym czasie i później nie można się do mnie dodzwonić i ja też do nikogo nie mogę zadzwonić, muszę zrobić restart i wszystko wraca do normy. Zauważył ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby, które używają tej wersji stable, mogą potwierdzić/zaprzeczyć pojawianiu się tego problemu na swoich telefonach?

https://miuipolska.pl/forum/topic/57285-mi-11-zawieszająca-się-oraz-ubijająca-aplikacja-galeria/#comment-613561

EDIT: Już nie trzeba

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...