Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Note 10 Lite - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.4.0.RFNMIXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi Note 10 Lite (nazwa kodowa: toco).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MINote10LITE_V12.5.4.0.RFNMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak coś to istnieje pewien błąd związany z pływającymi oknami, które są chociażby w aplikacjach takich jak Google Maps czy YT Vanced (w trakcie nawigacji/oglądania filmu wyjście do pulpitu skutkuje pojawieniem się małego pływającego okienka z mapą/filmem).
Czasami takie okienko "chowa się" pod dolną krawędzią ekranu. Jeśli wymusimy pojawienie się klawiatury to okienko pojawia się zasłaniając klawiaturę i nie da się go przesunąć (przesunięcie albo nie działa, albo skutkuje zamknięciem okienka).
Błąd istnieje od dłuższego czasu i ta wersja nadal tego nie naprawia.

Edytowane przez Matixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zauważyłem, że statystyki zużycia baterii pokazują około 10% dla "Ekran zawsze włączony", chociaż tą funkcję mam wyłączoną. Nie wiem czy wcześniej też tak było czy może to bug w tej wersji, bo nie zwracałem na to uwagi. To całkiem sporo, więcej ma tylko ekran i gra w którą czasami gram. Czy to ma jakiś związek z utrzymaniem aktywnego czytnika linii papilarnych?

Edytowane przez Matixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2022 o 19:35, Matixx napisał:

Czy to ma jakiś związek z utrzymaniem aktywnego czytnika linii papilarnych?

Co do samego czytnika, na tej wersji często muszę najpierw kliknąć fizyczny przycisk blokady, żeby móc zeskanować palec bo inaczej nawet się nie podświetla, czyli tak jakby czytnik nie był zawsze aktywny. Na 12.5.1 nie miałem tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego czytnika, na tej wersji często muszę najpierw kliknąć fizyczny przycisk blokady, żeby móc zeskanować palec bo inaczej nawet się nie podświetla


Mam ten sam problem z czytnikiem. No i standardowo już, ubijanie aplikacji na necie komórkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...