Skocz do zawartości

Redmi Note 10 Pro - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.9.0.RKFMIXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 10 Pro (nazwa kodowa: sweet / sweet_pro).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V12.5.9.0.RKFMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, stowaTHCklan napisał:

Tak, nie działa część tapet super wallpaper. Między innymi :mars, saturn, ziemia 

Tego akurat nie używam bo moja bateria umierała wtedy.

Ale z tego co znalazłem na szybko to:

- Dodanie opcji wirtualnego ramu (Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> Rozszerzenie pamięci)
- Troszkę poprawione animacje
- Inny wygląd aplikacji galerii (albo mi się zdaje)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zainstalowałem to oprogramowanie, zauważyłem kilka błędów:

1. Używam do odbioru wiadomości sms aplikacji od xiaomi - w niektórych smsach część treści jest w chińskich znaczkach

2. Mam zainstalowane aplikację Telefon od googla, jak chcę zmienić z domyślnej systemowej aplikacji dialer od xiaomi  na właśnie googlowską to pomimo, iż podświetla się jako wybrana, wszystkie rozmowy przychodzące jak i wychodzące dalej obsługuje aplikacja xiaomi

3. Czasem sam z siebie powraca asytent od xiaomi, pomimo, iż wybrany jako domyślny mam ten od googla (ekran przeciągnięty w lewą stronę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
16 godzin temu, Netoper napisał:

Zobacz co wcześniej napisałeś i jaka padła odpowiedź.
Root a odblokowanie BL to zupełnie inne zagadnienia.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Dopiero teraz zauważyłem co i jak , więc tak odblokowanie bootloadera a później docelowo xiaomi.eu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, blejdzik napisał:

Dopiero teraz zauważyłem co i jak , więc tak odblokowanie bootloadera a później docelowo xiaomi.eu.

Dokładnie tak, i będzie działać NFC bez problemu. Jeśli dodatkowo uzyskasz prawa roota, to bez magiska się nie obejdzie z NFC.

6 godzin temu, Pajda18 napisał:

U mnie na przykład nie działal czat w wiadomościach. A odświeżanie w 120hz wygląda jak 60 Hz. 

 

Sprawdź, czy nie przełącza Ci na 60Hz samoczynnie, poza tym nie wszystkie apki z tego co pamiętam obsługują 120Hz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jacoGURU napisał:

Dokładnie tak, i będzie działać NFC bez problemu. Jeśli dodatkowo uzyskasz prawa roota, to bez magiska się nie obejdzie z NFC.

Sprawdź, czy nie przełącza Ci na 60Hz samoczynnie, poza tym nie wszystkie apki z tego co pamiętam obsługują 120Hz.

 

Sprawdzałem ale nie przełącza. Ale nawet główny luncher zamula. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Dan napisał:

Cześć

 

Pewien offtopic

Czy będą wydawane kolejne wersje dla 12.5.X

Jeśli nie to z co proponujecie zainstalować z androidem 11, (ważne aby działało nagrywanie rozmów)

Wrzuć to Redmi Note 10 Pro – Indonesia Stable V12.5.4.0.RKFIDXM fastboot tutaj https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/sweet/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...